Survivor Ödül Oyunu 18 Mart

Survivor Ödül Oyunu 18 Mart

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 18 Mart 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 50. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor 2021 50. bölüm ödül oyununda ödül Saç Bakım Seti, Soslu Biftek, Patates Salatası ve Fırında Makarna.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
18 Mart 2021 Perşembe günü 50. bölümü yayınlanan Survivor 2021’de, Ünlüler takımından Batuhan, Merve Gönüllüler takımından Berkay ve Aleyna 1 erkek 1 kadın yarışmacı olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Final atışlarında, alt alta olan iki deliğe ikişer diski rakibinden önce başarılı bir şekilde atan Ünlüler takımından Batuhan oldu ve seçme avantaj oyununu Ünlüler takımı 1-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021, Perşembe günü yayınlanan 50. bölümü Murat Ceylan’ın sunumu ile başladı. Takımlar her hafta başlangıcında olduğu gibi bugünde takım kaptanlarını seçti. Ünlüler takımının kaptanı oy çokluğuyla geçen hafta takımına altıda altı yaptıran Batuhan oldu. Gönüllüler takımında da oy çokluğuyla Dora ilk defa takım kaptanı seçildi. Salı günü yapılan ada konseyinde Yunus Emre’nin elenmesinin ardından Gönüllüler takımı ciddi bir kan kaybı yaşadı. Son zamanlarda performansında gözle görülen bir düşüş yaşansa da Yunus Emre Gönüllüler takımı için güçlü bir yarışmacıydı. Bu kaybı nasıl telafi edecekleri ise TV8 izleyicileri için merak konusu oldu. Gönüllüler takımının tek avantajı oyun seçmelerinde dışarıda oyuncu bırakmayacak olmalarıydı. Ünlüler takımı yakaladıkları kazanma serisine bir yenisini daha eklemek, Gönüllüler takımı ise Ünlüler takımının yakaladıkları seriye bir son vermek için yarıştı. Yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı ödül oyunlarında, her iki takımda kıyasıya mücadele etti. Deniz parkurunu önde bitiren takım iki deliğe ikişer diski rakibinden önce başarılı atan yarışmacılar takımına 1 puan kazandırdı. Gecenin galibi, oyun başlangıcında farkı açan ve oyunu önde götüren Gönüllüler takımı net bir skorla 10-6 kazandı. Gönüllüler takımı saç bakım seti, soslu biftek, patates salatası, fırında makarna ödülünün sahibi oldu. Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

18 MART SURVIVOR VOLEYBOL MAÇI

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı