Survivor Ödül Oyunu 18 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 18 Mayıs

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

SON DALİKA! Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 18 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? 96. Bölümde Ödül Ne? Gecenin İkinci Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Kazanan Belli Oldu! Survivor Ödül Oyununu Kırmızı Takım Kazandı!


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Kazanan takım Chelsea - Leicester City arasında oynanan FA Cup Final maçını izledi ve akşam yemeği yedi.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kırmızı ve Mavi takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna, Mavi takımda ise Steven ve Merve seçme avantajı için yarıştı. Bu sene ilk defa oynadıkları parkurda yer altı tünelinin de olduğu yeni engelleri geçerek final atışlarına geldi.Final atışlarında 4 adet halka atışını rakibinden önce yapan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı.
Final atışlarını Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Steven yaptı. Steven halkalarını İsmail'den önce başarılı bir şekilde atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Mavi Takımı Kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2021’de 18 Mayıs 2021 Salı günü oynanan gecenin ilk ödül oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile başladı. Aile ödülünü kaybeden Kırmızı takım bu akşam oynanan ödül oyununu kazanıp moral bulmak, Mavi takım ise yakaladıkları kazanma serisini devam ettirmek için parkurda kıran kırana mücadeleler sergiledi. Kırmızı takım 3-0 öne geçerek ödül oyununa iyi başladı. Mavi takımda suskunluğu Ayşe bozdu ve durumu 3-1'e getirse de ilk tur eşleşmelerini Kırmızı takım Batuhan'ın Dora'ya karşı aldığı sayı ile 4-1 önde geçti. İkinci eşleşmelerde de Kırmızı takım hız kesmeden sayılarını almaya devam etti ve durumu 8-2'ye getirdi. Daha sonra Ayşe Aleyna Çalışkan'ı yenerek kendisinin ikinci, Mavi takımın üçüncü sayısını aldı ve oyunda durum 8-3'e geldi. Son oyunda Aleyna Kalaycıoğlu Merve Aydın'ı yendi ve ödül oyununu Kırmızı takıma getirdi. Ödül Oyununu Kırmızı takım 10-3 Kazandı.

SURVIVOR İKİNCİ ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Kazanan takım 1 gün boyunca adalarında Grundig Jam Bluetooth Hoparlör ile müzik dinleyebilecekler. Ayrıca kazanan takım çorba, et fajita, parmesanlı papates ve bademli pilav yiyecek. Yemekten sonra da Exxen'de "Tolgshow Filtresiz" izleyecekler.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Gecenin ikinci ödül oyununda Kırmızı ve Mavi takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna, Mavi takımda ise Poyraz ve Ayşe seçme avantajı için yarıştı. Parkuru tamamlayan yarışmacılar final atışlarında 2 adet topu atıp platform üstünde sabit durdurarak takımına 1 puan kazandırdı. Final atışlarını Kırmızı takımda Berkay, Mavi takımda Poyraz yaptı. Poyraz, Berkay'dan önce başarılı bir şekilde atışlarını yaparak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Mavi Takımı Kazandı.

SURVIVOR İKİNCİ ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
18 Mayıs 2021 Salı günü oynanan ikinci ödül oyununu da Murat Ceylan sundu. Gecenin ilk oyununu 10-3 gibi büyük bir skorla kaybeden Mavi takım rövanşı almak, Kırmızı takım ise arka arkaya iki ödül oyununu kazanmak için parkura çıktı. Zorlu denge ve havuz engellerinden oluşan parkurda yarışmacılar izleyenlerin nefeslerini kesti. Oyunda Mavi takım 2-0 öne geçse de Kırmızı takım ilk eşleşmeleri 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde farkı açan Kırmızı takım durumu 8-3'e getirdi. Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe'yi yenerek durumu 9-4'e getirdi. Mavi takım son bir direniş göstererek Steven ve Ayşe'nin sayıları skoru 9-6 yapsa da son oyunda Berkay Poyraz'ı yendi ve ödül oyununu Kırmızı takım 10-6 kazandı. Gecenin dikkan çeken olaylarından birisi iki ödül oyununda da seçme avantajını Mavi takım kazanmasına rağmen, ödül oyunlarının ikisini de Kırmızı takım kazandı. Ödül Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı