Survivor Ödül Oyunu 18 Şubat

Survivor Ödül Oyunu 18 Şubat

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 30.Bölüm Ödülü Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Anlat Bakalım Kim Kazandı? Anlat Bakalımda Neler Yaşandı?


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor 2021 30. bölüm ödül oyunu ödülü Arby’s Beef 'n Cheddar Sandviç ve Curly Fries

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
18 Şubat 2021 Perşembe günü 30. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 3 erkek 3 kadın seçme avantaj oyununa çıktı. Gönüllüler takımında erkeklerde Poyraz, Steven ve Berkay, Ünlüler takımda ise İsmail, Batuhan ve Sergen seçme avantaj oyununa çıktı. Erkeklerde kazanan Poyraz’ın atışları ile Gönüllüler takımı oldu. Kadınlarda ise Gönüllülerde Aleyna, Aleyna Çalışkan ve Ayşe, Ünlüler takımında ise Merve, Gonca ve Melis seçme avantaj oyunu için yarıştı. Atışlarda Aleyna Ünlüler takımından Melis’i yenerek Avantaj oyununu net bir skorla 2-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu gece Acun Ilıcalı’nın sunumuyla 18 Şubat 2021 Perşembe günü 6. hafta 30. bölümü ile ekranlara geldi. Her zaman olduğu gibi bu hafta da takım kaptanlığı seçimine yapıldı. Ünlülerden oy çokluğuyla Barış, Gönüllülerden Reşat 5 oyla takım kaptanı oldu. Açlığın iyiden iyiye hissedildiği adada, yarışmacıların gündemindeki konu, ödül oyunu idi. Ödül oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar, bu akşam varını yoğunu parkura yansıttı. Suyun, engelin, sürünmenin ve çamurun bulunduğu parkurda kum torbası atarak 4 silindiri devirenin takımına 1 sayı kazandıracağı Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada kıyasıya mücadele ettiler. Gönüllüler durumu 5-1 gibi bir farka getirince tadım hakkını kazandı. Ünlülerin çok kötü bir başlangıç yaptığı ödül oyununda Gönüllüler takımı skoru 7-1’e getirdi. Ünlüler takımı az da olsa kendini toplayarak skoru 8-6 yapsa da Gönüllüler takımı ödül oyununu 10-6 kazanmasını bildi. Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI? NELER YAŞANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor’ın 30. bölümünde günün ikinci oyununda anlat bakalım heyacanı yaşandı. Anlat bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise pilav üstü tavuk döner oldu. Bir başka sürpriz ise oyun alanına giren köpek oldu. Bu akşam gene her iki takım da ezber bozdu. Yüksek skorlarla başlayan anlat bakalımda Ünlülerden Sergen-Merve Gönüllülerden Yunus Emre-Reşat arasındaki 7-6'lık skoru’na, Gönüllüler takımını Hanzade-Dora'nın Ünlüler takımından Sergen-Merve'ye karşı 7-5’lik skor ile cevap vermesi izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Her iki takımın kendi aralarında çıkan tartışmalar izleyicileri hayrete düşürdü. Gönüllülerde Ayşe ve Steven’in takım arkadaşları ile yaptığı tartışma anlat bakalıma damgasını vurdu. Gönüllülerin özellikle Poyraz ve Reşat'tan gelen Ayşe’ye olan ağır ithamları takımın bir anda moralini düşürdü. Gönüllüler takımı anlat bakalımı  7-4 kazandı. Anlat Bakalım Gönüllüler Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı