Survivor Ödül Oyunu 19 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 19 Mayıs

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 19 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? Survivor 97. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı!

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım mangalda pişmiş tavuk kanat yiyecek ve Coca Cola içecek.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ödül oyununda seçme avantaj mücadelesine Kırmızı ve Mavi takımlardan 1 erkek 1 kadın yarışmacı çıktı. Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna, Mavi takımda ise Steven ve Ayşe seçme avantaj mücadelesinde yarıştı. Bu sene ilk defa oynanan parkurda takımlar tüm engelleri geçerek final atışlarına ulaştı. Daha sonra final atışlarında masa üstünde duran 4 topu disklerle vurarak rakibinden önce düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı.
Final atışlarını Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Ayşe yaptı. İsmail Balaban masa üstündeki topları rakibinden önce başarılı bir şekilde düşürdü ve seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik'te sıcak bir havada oynanan Survivor 2021’de 19 Mayıs 2021 Çarşamba günü oynanan ödül oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile başladı. Son oynanan 2 ödül oyununu kazanan Kırmızı takım bir oyun daha kazanıp yakaladıkları seriye bir yenisini eklemek için, Mavi takım ise Kırmızı takımın serisine bir son vermek için yeni parkurda tüm güçleriyle yarıştı. "Aile ödül" oyununu kaybeden Kırmızı takım, daha sonra çıktığı tüm ödül oyunlarında olduğu gibi bu gece oynanan ödül oyununa da ok iyi başladı ve ilk eşleşmeler sonunda 4-1 öne geçti. İkinci eşleşmelerde Mavi takım iyi bir geri dönüş yaparak 4-1 geriden geldiği 8 sayılık bir seri ile oyunda 9-4 öne geçti. Kırmızı takım Batuhan'ın Dora'ya karşı aldığı sayı ile drumu 9-5'e getirdi. Son oyunda Kırmızı takımdan Berkay, Mavi takımdan Steven arasındaki mücadeleyi Steven kazanarak ödülü ve oyunu Mavi takıma getirdi. Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı.

19 MAYIS SURVIVOR ANLAT BAKALIM

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı