Survivor Ödül Oyunu 19 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 19 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 19 Nisan 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? 73. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


SURVİVOR ÖDÜL OYUNU 19 NİSAN
SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de gecenin 2. oyunu olan ödül oyunu, uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Herkesin sonucunu merakla beklediği ödül oyununda yine heyecan, yine adrenalin üst seviyedeydi. Ödül açıklanınca, yarışmacıların sevinç çığlıkları görülmeye değerdi. Murat Ceylan’ın “Kazanan takımı iki tane lüks araçla tam buradan alıyor, Karayiplerin en lüks yerleşim yerlerinden birine götürüyoruz.” demesinin üzerine Gönüllüler takımından Ayşe’nin kendisini sevinçten yere bırakması, ödülün ne kadar değerli olduğunun bir kanıtıydı. Nehir üzerine kurulmuş ve oldukça uzun bir parkurda yarışacak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları, ödül oyunu için kıyasıya yarıştılar. Gerçek bir Survivor olduklarını bir kez daha kanıtlayan yarışmacıların, nefes kesen mücadelelerine tanık olduk. O kadar çok aksiyona şahit olduk ki, İlayda’nın ağlamasına mı dersiniz, her iki takımın oyun sonrası benchte birbirleriyle tatlı atışmalarına mı? Yoksa Reşat’ın “Yeter diyerek isyan edip, suya atlamasına mı? Çağrı’nın Reşat’a “Yetmez” diyerek karşılık vermesine mi? Reşat’ın Çağrı’nın bu sözünden sonra sudan çıkarak Çağrı’nın üzerine yürümesine mi?  İşte, doyasıya ve keyifle izlenecek olan Survivor 2021 ödül oyununda, Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları parkur sonunda iki halkayı çubuklara ve bir topuda başarılı bir şekilde basket atarak takımına 1 sayı kazandırdı. Temposu, mücadelesi üst seviyede olan bir karşılaşma izledik. Performansları, süratleri, hızları, tamamıyla Survivor’ın kimyasıyla bütünleşmiş durumdaydı. Beceri ve hız yarışmacıların sahip olması gereken iki unsurdu. Bunu becerebilen takım ödül oyununun galibi olacaktı. Oyunun ikinci bölümünde Ünlüler takımı oyuna ağırlığını koyarak durumu 8-5 yaptı ve oyunu forse etti. Gönüllüler takımı skoru 9-7’ye getirdiğinde nefesler tutuldu. İki takımdan en iyi bir erkek bir kadın yarışmacılarını seçtiler. Ünlüler takımından Melis, Batuhan Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay en iyiler olarak parkura çıktılar. Melis ve Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki mücadeleyi Aleyna Kalaycıoğlu kazanarak bu oyunda bizde varız dedi ve skoru 9-8 yaptı. Batuhan ve Berkay arasındaki final gibi mücadelede ise Berkay Batuhan’ın basamakları yerleştirirken yaptığı hatayı affetmedi ve oyunu kazandı. Gönüllüler takımı durumu Berkay’ın sayısı ile 9-9 yaparak oyunu bayrağa taşıdı. Bayrak yarışında Ünlüler takımından İsmail, İlayda Gönüllüler takımından Reşat ve Ayşe en iyi ikili olarak çıktılar. Final atışlarında dörder halka ve ikişer top atacak olan yarışmacılardan İsmail ile Ayşe arasında geçen mücadeleyi ve atışları başarılı bir şekilde yerine getiren ve oyunu 10-9 kazanan Gönüllüler Takımı ödül oyununun ödülü olan adalarında 3 gün kullanmak üzere, Arçelik’ten VitaminZone Buzdolabını kazandılar. Bunun yanı sıra, Dominik’in en lüks yerleşim merkezinde bir gece kalacakları Villa ve akşam yemeği ödülünün sahibi oldu. Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödülü kazanan takım, adalarında 3 gün kullanmak üzere Arçelik’ten meyve ve sebzelerle dolu olan VitaminZone Buzdolabı. Ayrıca Dominik’in en lüks yerleşim merkezinde bir gecelik konaklamalı villa ve akşam yemeği kazandılar.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
19 Nisan 2021 Pazartesi günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Melis, Batuhan, Gönüllülerden Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştılar. Parkuru tamamlayan yarışmacılar sırayla ilk önce iki halkayı çubuklara, daha sonra da bir topu basket atan yarışmacı takımına seçme avantaj oyununu kazandırdı. Final atışlarına Ünlülerde Batuhan, Gönüllüler takımından ise Berkay çıktı. Batuhan halka ve topları başarılı bir şekilde önce atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı