Survivor Ödül Oyunu 2 Haziran

Survivor Ödül Oyunu 2 Haziran

Survivor Türk Yunan Karma Ödül Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! (2 Haziran 2021) Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Türk - Yunan Karma Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 109.Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Kazanan takım müthiş bir villaya gidecek ve "1001 Gece Masalları" temalı partiye katılarak Arap mutfağından oluşan menüsü ile akşam yemeği yiyecek.

SURVIVOR TÜRK YUNAN KARMA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 2 Haziran 2021 Çarşamba akşamı Türk ve Yunan Survivor 2021 yarışmacıları bir kez daha karışık olarak oynadığı ödül oyununda buluştu. Bu akşam oynanan ödül oyunuMurat Ceylan'ın sunumu ile oynandı. İlk oyunda olduğu gibi Survivor Türkiye ve Survivor Yunanistan Kırmızı takımları Kırmızı takım, Mavi takımlar ise Mavi takım olarak birleştirilerek takımlar oluşturuldu. Parkuru başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra final atışlarında çubukları kullanarak 6 sembolü başarılı şekilde rakibinden önce düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Oyunda Kırmızı takım 2-0 öne geçse de Mavi takım rakibini yakalayarak skoru 2-2 yaptı. Daha sonra Kırmızı takım oyuna ağırlığını koyarak farkı üçe çıkardı ve skoru 5-2'ye getirdi. Poyraz'ın aldığı sayı ile Mavi takım durumu 5-3'e getirdi. Ancak Kırmızı takım oyuna vites artırarak farkı 4 sayıya çıkardı ve durumu 7-3'e getirdi. Mavi takım iyi bir geri dönüş yaparak durumu 8-8'e getirdi ve Kırmızı takımla beraberliği yakaladı. Daha sonra Ayşe'nin Kırmızı takımdan Marielana'ya karşı aldığı sayı ile de 1 sayı öne geçti, durumu 9-8 yaptı. Ancak Berkay'da Mavi takımdan İlias'ı yenerek skoru 9-9 yaptı ve oyunu bayrağa taşıdı. Bayrak mücadelesine Kırmızı takımda Berkay ve Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Marielana çıktı. Bayrak yarışında atışlarda Berkay 9 atışı Poyraz'dan önce atarak ödülü ve oyunu Kırmızı takıma getirdi. Ödül Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

3 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU
3 HAZİRAN SURVIVOR MARKET OYUNU
2 HAZİRAN SURVIVOR ANLAT BAKALIM

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı