Survivor Ödül Oyunu 22 Mart

Survivor Ödül Oyunu 22 Mart

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 22 Mart 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 53. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül temiz hijyenik tuvalet, pirzola, patates kızartması ve salata.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
22 Mart 2021 Pazartesi günü 53. bölümde Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler birer erkek birer kadın yarışmacı ile seçme avantajına çıktı. Ünlüler takımından Merve, Batuhan Gönüllüler takımından Ayşe ve Berkay seçme avantaj oyununda yarıştı. Final atışlarında, 3 halkayı duvardaki 3 çubuğa başarılı bir şekilde atan Batuhan oldu ve seçme avantaj oyununu Ünlüler takımı kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunduğu Survivor 2021 Türkiye, ödül oyunuyla başladı. Her iki takımın adada bir türlü durmak bilmeyen tartışmalarına şahit olduk. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarında dün akşamki ada konseyinde başlayan İsmail, Dora ve Reşat arasında geçen "Zenne" tartışmasının adada da devam etmesi; Poyraz’ın ise sürekli arkadaşlarına destek çıkarak gündemi sıcak tutması dikkatlerden kaçmadı. Diğer tarafta ise Ünlüler takımında da adada sular durulmak bilmedi. Gonca, Çağrı, İsmail, Batuhan ve Öykü’nün önceki gün ada konseyinde yaşananları tartışmaya devam ettiler.
Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı ödül oyununda, Ünlüler ve Gönüllüler takımı heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada kıyasıya mücadele etti. Kazanan takım ödül olarak adalarında 1 hafta kalacak olan temiz hijyenik tuvalet ve yemek ödülü olarak da pirzola, patates kızartması ve salatanın sahibi oldu. Survivor 2021’de bu akşam birleşme partisi öncesinde kritik ödül oyunu oynandı. Yarışma öncesi Ünlüler takımından İsmail dün başlayan tartışmaya “Dora, herkes haddini bilecek” diyerek noktayı koydu. Birleşme partisi öncesi son düzlüğe giren her iki takım yarışmacıları Karayip Denizi’nin üstüne kurulmuş batık bir korsan gemisini andıran parkurda ödül için kulaç attılar. Hedefe kitlenmiş birer füze gibi geçtiler engelleri. Önemli bir parkur mesafesinde yapacakları en ufacık bir hata her şeyi alt üst edebilirdi. Parkuru tamamlayan yarışmacılar 3 halkayı duvarda bulunan 3 çubuğa rakibinden önce sokarak takımına 1 puan kazandırdı. Müthiş geçen mücadelede Steven bir ara oyun esnasında Ünlüler takımının benchine kadar giden halkaya müdahale edince kısa süreli tartışmaya neden oldu. Oyun her iki takımada gidip geldi. Ünlüler takımı oyunda durumu 9-7’ya getirdiğinde takımlar en iyi 2 yarışmacılarını seçti. Takımlar iyiler olarak Ünlüler takımında Batuhan ve Melis, Gönüllüler takımında ise Ayşe ve Berkay’ı seçti. Final tadında geçen mücadelede Ünlüler takımından Batuhan ve Gönüllüler takımında Berkay arasındaki oyunda Berkay’ın başarılı atışlarıyla durum 9-9’a geldi ve oyun bayrağa taşıdı. Bayrak yarışına Ünlüler takımında İsmail, Merve Gönüllüler takımında ise Reşat ve Aleyna çıktı. Bayrak yarışında atıcılar her çubuğa ikişer halka olmak üzere toplam 6 halka attılar. Gönüllüler takımında Reşat, Ünlüler takımında İsmail arasında geçen gecenin son yarışını kazanan Reşat oldu. Gönüllüler takımı oyunu 10-9 kazandı. Gönüllüler takımı temiz hjyenik tuvalet ve yemek ödülü olan pirzola, patates kızartması ve salata ödülünün sahibi oldu. Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı