Survivor Ödül Oyunu 22 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 22 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 22 Nisan 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? 75. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı?


ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor 2021 75. bölüm anlat bakalım Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Anlat bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Ünlüler takımından İsmail cezalı olduğu için anlat bakalımda oynayamadı. Gönüllüler takımından da rahatsızlığı nedeniyle Aleyna Kalaycıoğlu oynayamadı. Bu hafta da anlat bakalım oyununda yarışmacılar verilen sürede en fazla kelimeyi bilmeye çalıştı. 4 olan takım ödülü kazandı. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise peynirli milföy böreği oldu. Gecenin en yüksek sayısını son oyunda üçer dakika oynayan, Ünlüler takımından Batuhan, Sergen 7 bilmesine karşılık Dora ve Poyraz’ın bildikleri kelime sayısı 8 olunca peynirli milföy böreğini anlatım ve bilmelerde başarı sağlayan Gönüllüler takımı bu geceki anlat bakalımı 4-3 kazandı. Anlat Bakalımı Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül, English Home porselen yemek takımı. Ayrıca oyunu kazanan takım kişi başı 5.000 TL English Home hediye çeki kazandı. English Home’dan gelen yemek menüsünde, başlangıç olarak mercimek çorbası, ara sıcak olarak paçanga böreği, ana yemek olarak, kremalı mantarlı et sote, makarna ve kabuklu patates, tatlı olarak ise, dondurmalı pasta, meyve salatası ve üç çeşit peynir tabağı da masada olacak. Yemeği yedikten sonra. Exxen platformundan İbrahim Büyükak’ın ilginç dizisi “ İlginç Bazı Olaylar” dizisinin 1. Bölümünü seyredecekler.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
22 Nisan 2021 Perşembe günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Melis, Batuhan, Gönüllülerden Berkay ve Ayşe seçme avantajı için yarıştılar. Parkur sonunda bulunan masadaki 8 küpü düşüren yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Final atışlarını Ünlülerde Batuhan, Gönüllülerde Berkay yaptı. Batuhan sekiz küpü başarılı bir şekilde Berkay’dan önce düşürerek seçme avantajını Ünlüler takımına getirdi. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de bu gecenin ikinci oyunu olan ödül oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Herkesin sonucunu merakla beklediği ödül oyununda yine heyecan, yine adrenalin üst seviyedeydi. Survivor 2021 ödül oyunu öncesi Ünlüler ve Gönüllüler takımında kaptanlık seçimine gidildi. Ünlüler takımından oy çokluğuyla Sergen, Gönüllüler takımından ise Ayşe takım kaptanı seçildi. Adaların birleşmesine sayılı günlerin kaldığı Survivor 2021’de zorlu ada şartlarında, yarışmacıların yaşadıkları açlık herkes tarafından biliniyordu.

Baştan sona küplerle dolu parkurda yarışan olan iki takım yarışmacıları, kimi zaman elleriyle, kimi zamanda sopa yardımı ile görevleri yerine getirdiler. Parkur sonunda ise masada bulunan sekiz küpü başarılı bir şekilde rakibinden önce deviren takımına 1 sayı kazandırdı. Ünlüler takımında İsmail cezası sebebiyle oynamadı. Gönüllüler takımından sakatlığı geçen Poyraz uzun bir aradan sonra ilk mücadelesine çıktı. Temposu ve mücadelesi üst seviyede olan bir karşılaşma izledik. İki tarafa da gidip gelen oyunda, Ünlüler takımı geriden gelerek durumu 8-7’ye getirdi. Nefeslerin tutulduğu ödül oyununda iki takımda varını yoğunu ortaya koydu. Bu bölümde en iyilerini çıkardılar. Ünlüler takımı Batuhan, Sergen, Melis, Gönüllüler takımı ise Dora, Poyraz ve Ayşe olarak en iyilere çıktılar. Her mücadele final gibi olan ödül oyununda Melis ile Ayşe arsında mücadeleyi Melis kazandı ve durumu 10-7 yaptı. Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı