Survivor Ödül Oyunu 24 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 24 Mayıs

Survivor'da Ödülü Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 24 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? Survivor 101. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Kırmızı Takım Kazandı!


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım güzel bir villaya gidip SPA keyfi yaşayacak ve akşam yemeği yiyecekler. Akşam yemeğinin menüsü bonfile, fırın patates, cheesecake

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kırmızı ve Mavi takımlar seçme avantaj oyununa 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile çıktı. Kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Merve seçme avantaj mücadelesinde karşı karşıya geldi. Final atışlarını Kırmızı takımda Berkay, Mavi takımda Poyraz yaptı. Berkay saksıları kırarak içindeki topları rakibinden önce başarılı bir şekilde düşürdü ve seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü oynanan ödül oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumu ile başladı. Sıcak havada havuz parkurunda oynanan oyunda yarışmacılar kıyasıya mücadeleler verdi. Kırmızı ve Mavi takımlar 10-1'lik skorun ardından kozlarını ödül oyununda paylaştı. Kırmızı takım dokunulmazlık oyununu 10-1 gibi bir skorla kaybettikten sonra ödül oyununu alarak moral bulmak için parkurda yarıştı. Mavi takım ise 10-1 kazandıkları oyununun tesadüf olmadığını kanıtlamak ister gibi kıran kırana mücadeleler verdi. Ödül oyununda parkuru tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında çekiç atarak kırdıkları saksı içerisindeki topu düşürmeye çalıştı. 2 topu rakibinden önce düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Oyun çekişmeli başladı. Seçme avantajı ile başlayan Kırmızı takım ilk eşleşmeleri 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde başa baş mücadelelere sahne oldu ve Kırmızı takım ikinci eşleşmeleri 6-4 önde kapattı. Oyun 9-5 Kırmızı takım öndeyken, Aleyna Çalışkan ve Merve arasındaki mücadeleyi Merve Aydın kazandı. Ancak Kırmızı takım bu sayıyı kural dışı aldığı için itirazda bulundu. Yapılan inceleme sonucu itiraz kabul edildi ve tekrarlanan oyunu da Merve Aydın kazanarak skoru 9-6'ya getirdi. Son oyunda Kırmızı takımdan Batuhan, Mavi takımdan Dora'yı yenerek ödülü ve oyunu Kırmızı takıma getirdi. Ödül Oyununu Kırmızı Takım 10-6 Kazandı.

25 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

24 MAYIS SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı