Survivor Ödül Oyunu 25 Mart

Survivor Ödül Oyunu 25 Mart

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 25 Mart 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? 55. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül Domino’s Pizza Bol Malzemos, Süperos, Sucuk Sever ve Coca Cola

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
25 Mart 2021 Perşembe günü Survivor 2021’in 55. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları birer erkek birer kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Merve, Batuhan Gönüllüler takımından Steven ve Ayşe seçme avantaj oyununa çıktı. Final atışlarında Ünlüler takımında Batuhan, Gönüllüler takımında Steven mancınık fırlatıkları topu karşıda bulunan sepete 3 atmaya çalıştılar. Ünlüler takımından Batuhan topu rakibinden önce başarılı şekilde önce atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları birleşme partisi öncesi son ödül oyununa Murat Ceylan’ın sunumu ile çıktı. Herkesin sonucunu merakla beklediği ödül oyununda yine heyecan ve adrenalin üst seviyedeydi. Kaydırak, denge, beceri ve hız yarışmacıların sahip olması gereken 4 unsurdu. Zorlu kaydırak, denge engellerini geçerek parkur sonuna gelen yarışmacılar, atışlarda ellerindeki mancınık düzeneğe koydukları topu aşağıya doğru kaydırarak fırlatıp karşıda bulunan sepete 3 başarılı atış yapmaya çalıştı. 3 başarılı atışı rakibinden önce yapan yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı skoru 3-0 yaptı. Daha sonra toparlanan Ünlüler takımı skoru 3-3 beraberliğe getirdi. Gönüllüler takımı durumu 5-3’e getirdiğinde tadım hakkını kazandı. Gönüllüler takımı tüm hırsını ve pizzayı ne kadar istediğini oyuna da yansıttı. Tadım hakkından sonra Ünlüler takımı 2 sayı daha alsa, Gönüllüler takımı oyundaki ağırlığını skora yansıttı ve ödül oyununu 10-5 kazandı. Gönüllüler takımı Domino’s Pizza’dan Bol Malzemos, Süperos, Sucuk Sever ve Coca Cola ödülünün sahibi oldu. Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

25 MART SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı