Survivor Ödül Oyunu 25 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 25 Mayıs

Survivor'da Büyük Ödül Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 25 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Türkiye - Yunanistan Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 102. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Kırmızı Takım Kazandı!


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takımları sahadan 2 adet helikopter alacak ve Dominik'in kuzeyinde rafting yapacakları yere götürecek. Yarışmacılar rafting yaptıktan sonra beraber pinkik yapacak. Ardından Türk ve Yunan Survivor yarışmacıları muhteşem lüks bir villada kalacak. Son olarak istedikleri bir anı selfie çekerek instagram hesaplarında paylaşacaklar. Paylaştıkları bu resimleri sosyal medya fenomenlerinden oluşan bir jüri oylayacak ve Türk ve Yunan olmak üzere birinci olacak resme ekstra bir ödül verilecek.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 25 Mayıs 2021 Salı akşamı oynanan ödül oyunu Survivor Türkiye ve Yunanistan takımlarının karışık oynadığı bir ödül oyunu oldu. Ödül oyunu Acun Ilıcalı'nın Yunan takımları ile sohbeti ile başladı. Daha sonra Acun Ilıcalı Türk takımlarını sahaya çağırdı. Survivor Türkiye ve Survivor Yunanistan Kırmızı takımları Kırmızı takım, Mavi takımlar ise Mavi takım olarak birleştirildi ve dokuzar kişilik takımlar oluşturuldu. Daha sonra oyuna geçildi. Parkuru tamamlayan yarışmacılar final atışlarında 4 küpü rakibinden önce kum torbalarıyla düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. Sahada yeni oluşan takımlar verilecek büyük ödül için kıyasıya mücadeleler sergiledi. Oyuna Kırmızı takım iyi başladı ve 3-0 öne geçti. Mavi takım aradaki farkı kapatmaya çalışsa da Kırmızı takım buna izin vermedi ve farkı açarak durumu 6-2'ye getirdi. Bir ara Mavi takım aradaki farkı 2 sayıya indirerek skoru 6-4 yapsa da Kırmızı takım oyuna ağırlığını koydu ve durumu 9-4'e getirdi. Daha sonra Mavi takım mükemmel bir geri dönüşle üst üste 5 sayı aldı ve oyunu 9-9 yaparak oyunu bayrağa taşıdı. Bayrak yarışına Kırmızı takımda Sakis ve Marialena, Mavi takımda Steven ve Karolina çıktı. Bayrak yarışında final atışlarına başa baş gelen takımlarda atışları Kırmızı takımda Sakis, Mavi takımda Steven yaptı. Sakis final atışlarında 7 adet küpü Steven'dan önce düşürerek ödül oyununu Kırmızı takıma getirdi. Ödül oyununu Kırmızı takım 10-9 kazandı.

26 MAYIS SURVIVOR MARKET OYUNU

25 MAYIS SURVIVOR KİM ELENDİ?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı