Survivor Ödül Oyunu 25 Ocak

Survivor Ödül Oyunu 25 Ocak

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 13. Bölüm Survivor Tavuk Baget Ödülünü kim kazandı? 25 Ocak 2021 Survivor ödül oyununda neler yaşandı?

Seçme Avantaj Oyununu Kim Kazandı?
TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu gece Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2021 13. bölümü ile ekranlara geldi. Gecenin ilk oyununa seçme avantaj oyunuyla başlayan Ünlüler ve Gönüllüler takımları 4 erkek 4 kadın yarışmacıyla parkura çıktı. Ünlüler Takımı, son oyuna kalan Avantaj oyununu İsmail Balaban’ın Poyrazı yenmesi ile 2-1 kazandı.

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Tavuk Baget
TV8’in en çok izlenen programı Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3. hafta 13. Bölümde Survivor’un klasik oyunlarından silindir tekerlek sürme ikişerli takımlar halinde oyununa çıktılar. Adanın zorlu yaşam şartlarında uzun süredir açlık çeken yarışmacılar, ödülü alabilmek için kıyasıya yarıştılar. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu yarışmada Gönüllüler Takımı ilk bölümü 5-2 yaparak tadım hakkını kazandı. Oyunun ikinci bölümünde oyunu bırakmayan Gönüllüler takımı son oyunda Hanzade’nin atışlarıyla sonuca ulaştı ve net bir skorla oyunu 10-5 kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı