Survivor Ödül Oyunu 25 Şubat

Survivor Ödül Oyunu 25 Şubat

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 25 Şubat 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 35. Bölüm Ödülü Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Anlat Bakalım Kim Kazandı? Anlat Bakalımda Neler Yaşandı?


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Bu akşam oynanan ödül oyununun ödülü Domino’s Tavuksever Sofrası

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
25 Şubat 2021 Perşembe günü 35. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, bu hafta ilk defa seçme avantaj oyununa 2 erkek 1 kadın yarışmacı ile takım olarak çıktı. Ünlülerden Batuhan Gönüllülerden Poyraz’ın final atışlarında, 3 kum torbasını sepete önde atan Gönüllülerden Poyraz oldu ve seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımı 1-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunumuyla 25 Şubat 2021 Perşembe günü 36. bölümü yayınlandı. Her Perşembe gecesi olduğu gibi oyun öncesi takım kaptanlığı seçimine gidildi. Ünlülerden oy çokluğuyla İsmail, Gönüllülerden ise Yunus Emre takım kaptanı olarak seçildi. TV8’in en çok izlenen programı Survivor'ın 25 Şubat akşamı ekranlara gelen 35. bölümüne hırs ve gerilim hakim oldu. Açlığın iyiden iyiye hissedildiği adada, yarışmacıların gündemindeki konu, ödül oyunu idi. Oyunu kazanmak isteyen yarışmacılar, bu akşam varını yoğunu parkura yansıttı. Deniz üstünde bulunan parkuru geçerek ellerindeki kum torbalarını sepete atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Oyuna hızlı bir başlangıç yapan Ünlüler takımı skoru 4-1 yaptı. Uzun süre geriden gelen Gönüllüler takımı atak yaparak hem skoru 5-4’e getirdi hemde tadım hakkını kazandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı izleyenlere müthiş bir ödül oyunu izletti. Tadım ödülünü kazanan Gönüllüler takımı moral bulduğu ödül oyununda durumu 8-5’e kadar getirdi. Yarışma esnasında Ünlüler ve Gönüllüler arasında çıkan tartışma gergin anlara sahne oldu. Ünlülerden Doğan Gönüllülerden ise Doray’la başlayan tartışmaya Çağrı ve Poyraz’ın da katılması tansiyon bir anda yükseldi. Yaşanan tartışmanın ardından devam eden oyunu Gönüllüler takımı 10-8 kazanmasını bildi. Domino’s Tavuksever Sofrası ödülünün sahibi oldu. Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor’un 35. bölüm 2. oyununda anlat bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Ünlülerden İlayda’nın palmiyeden yaptığı kıyafeti beğenen Murat Ceylan ile aralarında geçen konuşma ve İlayda’ya “Diva” demesi izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise peynirli anne böreği oldu. Bu akşam her iki takımda ezber bozdu. Yüksek skorlarla başlayan anlat bakalım da Gönüllüler takımından Hanzade ve Dora’nın 7-4’lük skoruna karşılık Öykü ve Sergen’in 8-6’lık skoru gecenin en yüksek skoru oldu. Ünlüler bu geceki  anlat bakalımı 5-1 kazandı. Anlat Bakalımı Ünlüler Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı