Survivor Ödül Oyunu 26 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 26 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 26 Nisan 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 78. Bölüm Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Ödül Oyununun Ödülü Ne?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
26 Nisan 2021 Pazartesi günü Survivor 2021, Ünlüler ve Gönüllüler takımları ödül oyunu için oyun alanına geldiler. Takımlar avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar. Ünlülerden İsmail, Melis, Gönüllülerden Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında İsmail ve Poyraz arasındaki mücadeleyi Ünlüler takımından İsmail kazandı. Seçme avantaj oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Uzun süredir burnundaki kırık nedeni ile hastanede tedavi gören Merve Aydın nihayet bu akşam parkurlara geri döndü. Hala doktor kontrolünde olan yarışmacı, takımına sadece benchten destek verebilecek. Murat Ceylan ödülü açıklarken “Kazanan takımı buradan alıyoruz. Dominik’in en kuzeyine, eğlencenin kalbine Las Terrenas’a götürüyoruz. Orada zipline yapacaksınız, yarışmacıların Trendyol’un hazırladığı bir gece konaklaması için muhteşem bir villa ve akşam yemeği ödülü var.” dediğinde her iki takım yarışmacıları çok mutlu oldular. Ayrıca Trendyol’un yarışmacılara gönderdiği fotoğraf makinesi, akıllı telefonlar, aksiyon kamerası, dronlarla yaşadıkları tüm bu anları ölümsüzleştirebilmeleri için teknolojik ürünleri kullanlarına izin verilecek.

Bu akşam Survivor 2021’in ödül oyunu her iki takım için büyük önem taşıyordu. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları tüm enerjilerini parkura yansıttılar. Nefeslerin tutulduğu, tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta, takımları üç aşamalı görev ve uzun etaplı bir ödül oyunu bekliyordu. Birinci aşamada her iki takımın yarışmacıları bir “gladyatör” gibi elleriyle çektikleri el arabalarına engellerden geçerken 3 küpü koyarak parkuru tamamlamaya çalıştılar. İkinci etapta ise yarışmacıları başka bir bölüm bekliyordu. Bu bölümde üzerinde 2 totem taşıdıkları ve iple çektikleri mini araba mekanizmasını masanın başına getirmeye çalıştırlar. Mini araba ile çekerek getirdikleri totemleri küplerin üzerine koyduktan sonra çubuklarla başarılı bir şekilde önce düşüren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Ünlüler takımı oyunu 4-1’e getirdiklerinde, İsmail ve Dora arasında gene klasik diklenme, göğüs göğüse, göz göze gelme anları yaşandı. Daha sonra Gönüllüler takımı iyi bir atak yaparak ödül oyununu 6-6’ya getirdi. Oldukça zor ve bir o kadar da yorucu ödül oyununda yarışmacılar bir hayli zorlandılar. İlayda’nın çok kötü performans sergilediği ödül oyununda Ünlüler takımı bir kat daha fazla çaba sarf etmek zorunda kaldılar. Her oyun final tadında geçen ödül oyununda Gönüllüler takımı skoru 9-7’ye getirdiğinde Aleyna Kalaycıoğlu ile Melis’in karşılaşmasında nefesler tutuldu. Aleyna Kalaycıoğlu’nun başarılı atışları sonucun da gönüllüler takımı ödül oyununu 10-7’lik skorla kazanmasını bildi. Oyunu kaybettiğinde suspus olan Dora, takım öne geçince içindeki öz güven patlaması sanki bir volkan gibiydi. Dora’nın kenardan tahrik edici sözlerine karşılık İsmail arasında bu sefer “horoz” kavgası yaşandı. Murat Ceylan araya girerek kavgayı sonlandırdı. Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı