Survivor Ödül Oyunu 27 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 27 Mayıs

Survivor'da Ödülü Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 27 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 104. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım Domino's Pizza'dan Makarnos (makarna) yiyecek. Daha sonra Exxen'de Enis Arıkan showu izleyecek.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kırmızı ve Mavi takımlar seçme avantaj oyununa 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile çıktı. Kırmızı takımdan Batuhan ve Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştı. Final atışlarını Mavi takımdan Poyraz, Kırmızı takımdan Batuhan yaptı. Poyraz 4 başarılı atışı Batuhan'dan önce yaparak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Mavi Takım Kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarının en çok izlenen programı Survivor 2021’de 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı oynanan ödül oyununu Murat Ceylan sundu. Akşamın ilk oyununda Kırmızı ve Mavi takımlar kıyasıya mücadeleler çıkardı. Ödül oyununda kaygan zeminde topları toplayarak atış noktasına gelen yarışmacılar, atış noktasında 4 topu rakibinden önce bambu üzerinden geçirerek basket atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Oyuna seçme avantajı ile başlayan Mavi takım 5-1 öne geçti ve tadım hakkını kazandı. Kırmızı takım Aleyna ve Batuhan ile 2 sayı alarak skoru 5-3'e getirdi. Mavi takım aradaki farkın kapanmasına izin vermedi ve farkı tekrar 4 sayıya çıkararak durumu 7-3'e getirdi. Ancak Kırmızı takım toparlanarak Mavi takımı yakaladı, skoru 7-7 yaptı. Hızını alan Kırmızı takım oyunda 9-8 öne geçse de Poyraz, Kırmızı takımdan İsmail Balaban'ı yendi ve ödül oyununu bayrak yarışına taşıdı. Ödül oyununda bayrak yarışına Kırmızı takımda Batuha, Berkay, Aleyna, İsmail, Mavi takımda Poyraz, Steven, Dora ve Ayşe yarıştı. Bu sezon ilk defa 4 yarışmacının oynadığı bayrak yarışında atıcılar toplamda 6 atışı başarılı şekilde rakibinden önce yapan ödül oyununun sahibi oldu. Bayrak yarışının final atışlarında Poyraz 6 topu Batuhan'dan önce atarak ödül oyununu Mavi takıma kazandırdı. Ödül oyununu 10-6 Mavi takım kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı