Survivor Ödül Oyunu 28 Ocak

Survivor Ödül Oyunu 28 Ocak

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Anlat Bakalım Oyununu Kim Kazandı? Anlat Bakalımı Kim Kazandı? 15. Bölüm Survivor’da Ödül Oyunu Kim Kazandı? 28 Ocak 2021 Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranların da yayınlanan Survivor, 28 Ocak 2021 Perşembe günü 15. bölümü Murat Ceylan’ın sundumu ile ekranlara geldi. Gecenin ilk oyununa geçmeden önce kaptanlık seçimi yapıldı. Her iki takımın da kaptanları değişmedi. Ünlülerden kaptan tekrar Barış, Gönüllülerde ise Reşat seçildi. Geceye seçme avantaj oyunuyla başlayan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Gönüllüler Avantaj mücadelesini 2-0 net bir skorla kazandı. Avantaj oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? - KÖFTE EKMEK
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu akşama Köfte Ekmek ödül oyunuyla başladı. Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı oyunda, Ünlüler ve Gönüllüler uzun, yorucu ve bir o kadar da görkemli parkurda gerçek bir performans sergiledi. Heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada oyun her iki takımada gidip geldi. Oyun 8-8 berabere kalınca her iki takımda en iyi 1 kadın 1 erkek yarışmacılarını çıkardı. Ancak tek handikap, eğer oyun bayrağa kalırsa en iyi oyucuları oynatamayacak olması idi. Son iki oyunu Gönüllüler takımı Ayşe ve Poyraz’ın sayıları ile 10-8 kazanarak Köfte Ekmek Ödül oyununun sahibi oldu. Survivor ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
TV8’in en çok izlenen programı Survivor'ın 15. bölümünde ekranlara gelen Anlat Bakalım oyununda eğlenceli dakikalar yaşandı. Keyifli bir o kadar da komik anlara sahip Anlat Bakalım da bu haftanın ödülü ise Tuzlu Kurabiye Oldu. Gecenin sürprizi ise bu senenin ilki olan her iki takımın yarışmacılarından Ünlülerden Melis, Merve ve Gönüllülerde Duygu, Yunus Emre’nin hiç sayı alamayarak 0-0 berabere kalması oldu. Oyun 4-4’e gelince bayrağa gidildi. İki Takımın en iyi 2 yarışmacıları Ünlüler takımından Batuhan ve İsmail, Gönüllüler takımından ise Hanzade ve Dora’nın arasında geçen oyunda Gönüllüler takımı anlat bakalımı 5-4 kazanarak ödülün sahibi oldu. Anlat bakalımı Gönüllüler takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı