Survivor Ödül Oyunu 29 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 29 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 29 Nisan 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? 80.Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül, Herbalessence saç bakım seti ile duş. Yemek ödülü ise, milföye sarılı et, fırında kabuklu patates, patlıcanlı bademli pilav ve çoban salatası. Ayrıca kazanan takım Exxen platformundan “Gibi” dizisinin birinci bölümünü seyretti.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
29 Nisan 2021 Perşembe günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Melis, İsmail, Gönüllülerden Ayşe, Poyraz seçme avantajı için yarıştı. Parkur sonunda kum torbası ile açtıkları sepete 3 topu başarılı atan yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Final atışlarını Ünlülerde İsmail, Gönüllülerde Poyraz yaptı. Poyraz üç topu başarılı bir şekilde İsmail’den önce basket atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDAN ÖNCE ADADA NELER YAŞANDI?
Survivor 2021’de zorlu ada şartlarında, yarışmacıların yaşadıkları açlık herkes tarafından biliniyordu. Ancak bu yıl hiç bu kadarını yaşamamıştık. Bir tarafta Ünlüler takımındaki dedikodular, bir tarafta da Gönüllüler takımının yaptığı stratejiler. Çeyrek final yolunda hızla ilerleyen iki takımında, yaşadıkları olaylar, entrikalar bir türlü bitmek bilmiyordu. Kameraların kayıtta olduğu esnada Batuhan ve Melis’in adanın tenha bir köşesinde, yaptıkları baş başa yüzleşmede, Melis’in Batuhan’a “Ferahlamadın mı? Seni rahat bıraktım! Bir de Allah aşkına konseyde ne demek istedin?” sözüne mi? Batuhan’ın buna cevaben “Ben demeye çalışmam, genelde derim” sözüne mi? Melis’in Aleyna Kalaycıoğlu’nu kastederek “O kız yüzünden mi?” sorusuna Batuhan’ın “Evet o kız yüzünden” cevabı mı? Aleyna Kalaycıoğlu’nun, karşı adadan “birleşme partisinde şarkı söyledikten sonra Batuhan’ın yanıma kadar gelerek söylediği, sen şarkı söylerken beni buralardan alıp götürdün dedi. O zaman hissettim bana ilgisini” sözüne mi? desek, Batuhan’ın ısrarla “Ben Aleyna’nın adını yanlışlıkla bir söylesem var ya inanın beni burada bombardımana tutarlar” sözünü mü? desek, oyunu kazandıktan sonrası İsmail’in ailesine “Canım annem canım babam, hiç kimse sizden daha önemli değil. Sizi çok seviyorum.” diyerek, çok manidar bir gönderme yapmasını mı? desek. Oyun sırasında benchte Melis’in Batuhan’a dönerek “Sen ne istediğini bilmiyorsun. Senin kafan karışmış!” imalı sözünü mü? desek. Belli ki ekranları başındaki izleyiciler için adada, ya da havada “Aşk kokusu” var dedirtti. Merakla adaların birleşmesini bekleyip göreceğiz. Psikolojik olarak hiç de iyi gözükmeyen İsmail Balaban’ın ne karar vereceğini ilerleyen günlerde göreceğiz. İşte tüm bu olanlar Survivor 2021 ödül oyununda yaşandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’in bu gecenin ilk oyunu olan ödül oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Herkesin sonucunu merakla beklediği ödül oyununda yine heyecan, yine adrenalin üst seviyedeydi. Survivor 2021 ödül oyunu öncesi Ünlüler Gönüllüler takımında kaptanlık seçimine gidildi. Ünlüler takımından oy çokluğuyla Batuhan, Gönüllüler takımından ise Berkay takım kaptanı seçildi.  Böylece Gönüllüler takımından bütün yarışmacılar kaptanlık görevini kazanmış oldular. Çok uzun ve bir o kadar da zor olan parkuru bitiren yarışmacılar final atışlarında kum torbası ile sepetin mekanizmasını açtıktan sonra rakibinden önce üç topu başarılı bir şekilde basket atan takımına 1 sayı kazandırdı. Yarışmacılar temposu ve mücadelesi üst seviyede karşılaşmalar çıkardı. Performansları, süratleri, hızları, tamamıyla Survivor’ın kimyasıyla bütünleşmiş durumdaydı. İki tarafa da çok yakın gözüken oyunda, Gönüllüler takımı oyuna hızlı başladı ve durumu ilk seçmeler sonrasında 4-0 yaptı. Daha sonra toparlanan Ünlüler takımı geriden gelerek durumu 6-8 yaptı. Nefeslerin tutulduğu ödül oyununda iki takımda varını yoğunu ortaya koydu. Her mücadele final gibi olan ödül oyununda Melis ile Aleyna Kalaycıoğlu arasında mücadelede Melis oyunu kazanarak durumu 7-9’a getirdi. Ünlüler takımından İsmail Balaban, Gönüllüler takımından Steven arasında geçen son mücadeleyi Steven kazanarak skoru 10-7 yaptı ödülü Gönüllüler takımına getirdi. Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı