Survivor Ödül Oyunu 3 Haziran

Survivor Ödül Oyunu 3 Haziran

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? 3 Haziran Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 110.Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı.


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım soğuk kahve içecek ve müthiş bir villaya giderek havuz partisi yapacak.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da son sekize kalan yarşmacılar günün ikinci oyununda villa ödülünü kazanmak için yarıştı. Villa ödülünü kazanan takım ada yaşantısından uzaklaşarak enerji depolayabilecek. Takımlar bunu bilinci ile parkurda kıyasıya yarıştı.
Ödül oyununda yarışmacılar 2 defa makaranın içine girerek döne döne parkuru tamamladıktan sonra 6 küpü hindistan cevizi ile bowling atışı yaparak rakibinden önce deviren takımına 1 puan kazandırdı. Parkuru makara ile dönerek bitirdikleri için başları dönen yarışmacılar komik anlara sahne oldu. Ödül oyununa günün ilk oyunu olan market oyununda olduğu gibi Kırmızı takım iyi başladı ve ilk eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Kırmızı takım skoru 5-2'ye getirince tadım hakkını kazandı ve soğuk kahvelerin tadına baktı. Üçüncü eşleşmelerde Berkay Poyraz arasındaki mücadele sırasında Poyraz dengesini kaybedip düşünce oyuna kısa süre ara verildi. Doktor Metin Kuş Poyraz'ı kontrol ettikten sonra oyuna devam edildi. Bu oyunda Poyraz Berkay'ı yenerek Mavi takımın 4. sayısını aldı ve oyunda durumu 6-4 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Mavi takım oyunda durumu 6-6 yaparak Kırmızı takımı yakaladı ve oyunu beraberliğe getirdi. Dördüncü eşleşmelerde Kırmızı takım tekrar öne geçerek skoru 9-7'ye getirdi. Ancak Mavi takım Ayşe ve Poyraz'ın aldığı sayılarla skoru 9-9 yaparak oyunu bayrak yarışına taşıdı. Bayrak mücadelesinde Kırmızı takımda İsmail Balaban, Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Ayşe yarıştı. Bayrak yarışının final atışlarında Poyraz, İsmail'den önce 10 küpü düşürerek oyunu ve ödülü Mavi takıma kazandırdı. Ödül oyununu Mavi takım 10-9 kazandı.

3 HAZİRAN SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı