Survivor Ödül Oyunu 3 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 3 Mayıs

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 3 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 83.Bölüm Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Ödül Oyununun Ödülü Ne?


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım klasik lüks arabalarla Punta Cana’ya gidecek ve bir gece lüks bir villada konaklayacak ve muhteşem yemekler yiyecek. Ardından Yunan yarışmacılar ile beraber 90’lar partisine katılacak. Ayrıca Trendyol cüzdan hesabına 10.000 TL yüklenecek.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
3 Mayıs 2021 Pazartesi günü Survivor 2021, Ünlüler Gönüllüler takımları gecenin ilk oyunu olan ödül oyunu için oyun alanına geldiler. Takımlar avantaj oyununa 1 kadın 1 erkek olarak çıktılar. Ünlülerden Sergen, Melis, Gönüllülerden Berkay, Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştılar. Final atışlarında Melis ve Berkay arasındaki mücadeleyi Gönüllüler takımından Berkay kazandı. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Murat Ceylan ödülü açıklarken “Kazanan takımı, buradan klasik lüks arabalarla alıyoruz. Trendyol’un sponsorluğunda Punta Cana’ya bir gece konaklayacağınız lüks bir villaya götürüyoruz. Muhteşem yemekler sizleri bekliyor. Daha sonra sizler 90’lar partisine gidiyorsunuz. Bu partiye sizinle birlikte Yunan yarışmacılar da eşlik edecek. Ayrıca Trendyol cüzdan 10.000 TL yüklenecek.” dedikten sonra her iki takımın da sevinçten havalara uçtuğunu görür gibi olduk.  Bu akşam ödül oyunu her iki takım için büyük önem taşıyordu. Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacıları kara ve havuz parkurundan oluşan ödül oyununda tüm enerjilerini yansıttılar. Nefeslerin tutulduğu, tansiyonun çok yüksek olduğu yarışta, parkuru tamamlayan yarışmacılar, deliklerin içinde bulunan beş çubuğu kum torbalarıyla rakibinden önce başarılı bir şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada müthiş bir mücadele sergilediler. Merve Aydın çıktığı ikinci oyunu kazanınca, galibiyetini kendisini hem sağlığına hem de parkurlara geri döndüren doktoru Metin Kuş’a armağan etti. Ünlüler takımı oyuna hızlı başladı ve durumu 3-0 yaptı. Daha sonra Gönüllüler takımı az da olsa toparlandı ve durumu 3-3 beraberliğe getirdi. Bundan sonra başa baş giden oyunda durum 6-6 ya geldi. Bu skordan sonra Ünlüler takımı oyuna ağırlığını koydu ve skoru 9-6’ye getirdi. Son oyununda Aleyna Kalaycıoğlu ile Melis Sezer’in karşılaşmasında nefesler tutuldu. Melis Sezer’in başarılı atışları sonucun da Ünlüler takımı ödül oyununu 10-6’lik skorla kazanmasını bildiler. Ödül Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı