Survivor Ödül Oyunu 31 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 31 Mayıs

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? 31 Mayıs Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 107.Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Mavi Takım 10-8 Kazandı.


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takımı oyun bitiminde helikopter alacak ve Dominik Cumhuriyeti'nin en yüksek rakıma sahip yeri olan Constanza'ya götürecek. Yarışmacılar burada yamaç paraşütü keyfi yaşayacak. Daha sonra lüks bir villaya giderek en şık kıyafetlerini giyecek ve canlı müzik eşliğinde akşam yemeği yiyecekler. Akşam yemeğinin menüsü çorba, karışık ızgara, patates kızartması, salata ve sütlaç.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Murat Ceylan'ın sunumu ile başlayan Survivor ödül oyununun seçme avantajı için takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile mücadele etti. Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna, Mavi takımda ise Poyraz ve Ayşe seçme avantaj mücadelesinde yarıştı. Final atışlarını Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Poyraz yaptı. İsmail Balaban 4 golü rakibinden önce başarılı bir şekilde yaparak seçme avantaj oyununu Kırmızı takıma kazandırdı. Seçme Avantaj Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da her hafta Pazartesi günü olduğu gibi bu haftada takımlar büyük ödülü alabilmek için parkura geldi. Ödülü duyan yarışmacılar Survivor ortamından uzaklaşabilmek için parkurda şahane performanslar çıkardılar. Ödül oyununda parkurdaki zorlu engelleri geçen yarışmacılar final atışlarına geldiğinde yerin altında saklı olan 3 topu kazarak bulduktan sonra 4 kapıyı platform üzerine yerleştirip 2 golü rakibinden önce yapan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ödül oyununa iyi başlayan Kırmızı takım birinci eşleşmeler sonunda 3-1 öne geçti. İkinci eşleşmelerin son oyununda Kırmızı takımdan İsmail Mavi takımdan Steven arasındaki mücadele sırasında Steven sakatlık geçirince oyuna kısa bir süre ara verildi. Daha sonra oyun kaldığı yerden devam etti ve oyunu Steven kazandı. Böylece ikinci eşleşmeleri 2 sayı geriden gelen Mavi takım 2 sayı öne geçerek 5-3 tamamladı. Üçüncü eşleşmeleri ise 2 sayı geriden gelen Kırmızı takım 2 sayı öne geçerek 7-5 tamamladı. Son eşleşmelerde ise Mavi takım öne geçti ve oyunda durumu 8-7 yaptı. Bu skordan sonra oyunda en iyiler parkura çıktı. Kırmızı takımda Aleyna, İsmail ve Batuhan, Kırmızı takımda Ayşe, Poyraz ve Steven en iyilerde yarıştı. En iyilerin ilk oyununda Aleyne Ayşe'yi yendi ve skoru 8-8 beraberliğe taşıdı. En iyilerin ikinci oyununda Steven, Batuhan arasındaki mücadeleyi Steven kazanarak Mavi takımı 9-8 öne geçirdi. Son oyunda Poyraz İsmail Balaban'ı yenerek oyunu ve ödülü Mavi takıma getirdi. Ödül Oyununu Mavi Takım 10-8 Kazandı.

31 MAYIS SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı