Survivor Ödül Oyunu 4. Bölüm 12 Ocak

Survivor Ödül Oyunu 4. Bölüm 12 Ocak

Survivor Ödül Oyunu 4. Bölüm 12 Ocak

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Meyve Tabağı ve Hamak Ödülünü Kim Kazandı? 12 Ocak 2021 Survivor ödül oyununda neler yaşandı?


12 Ocak 2021 Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?
Survivor Salı günü dördüncü bölümüyle ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler bu akşama ödül oyunu için yarıştı. Meyve Tabağı ve Hamak olan ödülün Seçme hakkı için Avantaj oyununa çıkan Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımı 3 erkek 3 kadın yarışmacıyla parkura çıktı.

Avantaj Oyunu Kim Kazandı?
Yarışmacılar seçme hakkı için Avantaj oyununa 3 erkek 3 kadın olarak başladılar. Yarışma sonucu Ünlüler ve Gönüllüler 1 - 1 berabere kaldı. Ünlülerden Meryem Gönüllülerden Yunus Emre’nin galibiyet için çıktıkları son oyunu Gönüllülerden Yunus Emre kazanarak Avantaj oyununda durumu 2- 1 getirdi. Avantaj Oyununu Gönüllüler kazandı.

Ödül Oyununu Kim Kazandı? Meyve Tabağı, Hamak
Çamur parkurunda oyuna çıkan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları çok zorlandılar. Oldukça yorucu, kondisyon ve konsantreye bağlı olan çamur parkurunda Ünlüler oyuna hızlı bir başlangıç yaptı ve durumu 3 - 0 yaptı. Ancak iyi bir geri dönüş yapan Survivor Gönüllüler arayı kapatıp 4 - 3 öne geçti. Her iki takıma gidip gelen oyun Sena’nın İlayda’yı yenmesi ile 9-9’a geldi ve sonucu bayrak yarışı belirledi. En iyi erkek en iyi kadından oluşan takımlarda Ünlülerden Meryem ve İsmail, Gönüllülerden Ayşe ve Poyraz oldu. Atıcılar ise Ünlülerde Meryem ve Gönüllülerde Poyraz oldu. Survivor 2021 ödül oyununu Meryem’in başarılı atışları sonrasında Ünlüler takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı