Survivor Ödül Oyunu 4 Mart

Survivor Ödül Oyunu 4 Mart

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 4 Mart 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 40. Bölüm Ödülü Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

 

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Bu akşam oynanan ödül oyununun ödülü Temizlik Paketi (temiz nevresim takımı, yastık ve kıyafetleri yıkanacak) ayrıca Patates Püresi ve Patlıcanlı Köfte

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
4 Mart 2021 Perşembe günü 40. bölümü yayınlanan Survivor 2021’de ödül heyecanı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları 2 kadın 1 erkek olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Atışlarda Gönüllülerden Ayşe Ünlülerden Batuhan’ı mağlup ederek seçme avantajını Gönüllüler takımına kazandırdı. Seçme Avantaj oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’de düzenlenen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler bu gece Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. 4 Mart 2021 Perşembe günü 8. hafta her zaman olduğu gibi takım kaptanlığı seçimi ile başladı. Ünlülerden oy çokluğuyla Barış, Gönüllüler takımında ise Hanzade takım kaptanı olarak seçildi. Böylece Hanzade Survivor’da ilk kadın kaptan olarak tarihe geçti. Açlığın iyiden iyiye hissedildiği adada, yarışmacılar ödül oyununu kazanmak için parkurlara çıktı. Bu haftaki ödülü kazanacak takımın kıyafetlerini yıkanacak. Ayrıca temiz nevresim ve yastıkla uyuyacak ve aynı zamanda patates püresi ve patlıcanlı köfte ödülünün sahibi olacak. Her zaman olduğu gibi oyunu kazanmak isteyen yarışmacılar, bu akşam varını yoğunu parkura yansıttı. Survivor’ın sembolü haline gelen kaydırak parkurunda yarışmacılar 3 kancaya 3 halkayı geçirerek takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmada kıyasıya mücadele ettiler. Risk almaktan asla çekinmeyen Survivor 2021 yarışmacıları ekranları başında bulunan izleyicilere de keyifli anlar yaşattı. Son oyuna kadar önde olan Ünlüler takımı son oyunda Melis'in Gönüllülerden Öykü Uysal'a karşı aldığı sayı ile durumu 10-8' yaparak ödül oyununu kazanmasını bildi. Ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

4 MART SURVIVOR MARKET OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı