Survivor Ödül Oyunu 4 Şubat

Survivor Ödül Oyunu 4 Şubat

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 4 Şubat Survivor 2021 Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 20. Bölüm Ödülü Ne? Survivor Anlat Bakalım Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?? Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
4 Şubat 2021 Perşembe günü 20. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Takımlar 1-1 berabere kalınca. Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Poyraz  arasında sonucu belirlemek için yapılan atışlar sonucu Gönüllüler takımı seçme avantaj oyununu 2-1 kazandı. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Survivor 20. bölümde ödül oyununu kazanan takım Pizza’nın sahibi oldu. Ödül Domino’s Pizza

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunumuyla 4 Şubat 2021 Perşembe günü 20. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları bir kez daha kaptanlarını seçti. Bu hafta da kaptanlar değişmedi. Ünlülerden Barış, Gönüllülerden ise Reşat tekrar takım kaptanı oldu. Survivor Türkiye’de TV8’in en çok izlenen programı Survivor'ın 4 Şubat akşamı ekranlara gelen 20. bölümüne hırs ve gerilim hâkim oldu. Açlığın iyiden iyiye hissedildiği adada, yarışmacıların gündemindeki konu ödül oyunu oldu. Ödül oyununu kazanarak Domino’s Pizza ödülünü kazanmak isteyen yarışmacılar, bu akşam varını yoğunu parkurda yansıttı. Ünlüler  ve Gönüllüler  su kaydırak, sürünme ve denge engellerinden oluşan parkurda gerçek bir performans sergiledi. Heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada kıyasıya mücadeleler yaşandı. Gönüllülerin durumu 5-2’ ye getirdi ve Domino’s Pizza ödülünü tatmaya hak kazandı. Oyunun ikinci yarısında durum 6-6’ya geldiğinde Ünlüler takımının benchdeki  totemi gözlerden kaçmadı. Oyun 8-8 gelince iki takımda  en iyi olduğunu düşündükleri 1 kadın ve 1 erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Merve ve İsmail Gönüllülerde ise Ayşe ve Steven en iyilere çıkan yarışmacılar oldu.Gecenin galibi Ünlüler takımı 10-8 kazanarak Domino’s Pizza ödülünün sahibi oldu. Ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı Survivor’ın 20. Bölümde Anlat Bakalım heyecanı yaşandı. Keyifli ve eğlenceli anlara sahne olan bölümde bu haftanın ödülü ise Muhallebi Oldu. Gecenin süprizi Gönüllülerde Yunus Emre ile Reşat’ın Ünlüler takımından Çağrı ve Batuhan'ı 6-5’lik skorla yenmesi oldu. Yunus Emre'nin anlatımında Reşat'ın verdiği cevaplar komik anlara sahne oldu. Son oyunda Ünlüler takımı Gonca ve Çağrı'nın aldığı sayı ile genel skoru 5-3'e getirerek Anlat Bakalımı ve Muhallebi ödülünü kazanan takım oldu. Anlat Bakalımı Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı