Survivor Ödül Oyunu 5. Bölüm 14 Ocak

Survivor Ödül Oyunu 5. Bölüm 14 Ocak

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Kuru Fasulye Pilav Ödülünü kim kazandı? 14 Ocak 2021 Survivor ödül oyununda neler yaşandı? Survivor'da İlk Anlat Bakalım’da Neler Oldu? Survivor’da Anlat Bakalım Ödülü Ne?

Gönüllüler bu akşama ödül oyunuyla başladı. Kuru Fasulye Pilav olan ödülün Seçme hakkı için Avantaj oyununa çıkan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımı 3 erkek 3 kadın yarışmacıyla parkura çıktı.

14 Ocak 2021 Survivor Ödül Oyununda neler yaşandı?
Survivor’ın Perşembe günü beşinci bölümü ekranlara geldi. Ödül oyunundan önce kaptanlık oylaması yapıldı. Ünlüler oy birliği ile Barış’ı, Gönüllüler ise oy çokluğu ile Reşat seçti.

Avantaj oyunu Kim Kazandı?
Yarışmacılar seçme hakkı için Avantaj oyununa 3 erkek 3 kadın olarak başladılar. Yarışma sonucu Ünlüler ve Gönüllüler 1-1 berabere kaldı. Ünlülerden Meryem Gönüllülerden Poyraz galibiyet için çıktıkları parkurda kazanan isim Gönüllülerden Poyraz oldu ve Avantaj oyununda durumu 2-1 getirdi. Böylelikle seçme avantajı Gönüllülerin oldu.

Ödül Oyununu Kim Kazandı? - Kuru Fasulye Pilav
Kuru fasulye pilav için parkura çıkan Ünlü ve Gönüllü takımları kısa parkur sonrasında 2 adet disk atarak yarışı kazanmaya çalıştılar. Parkurda Ünlüler uzun süre geriden gelirken yarışta durumu 3-3 getirdi.  Her iki takıma gidip gelen oyun 8-8 beraberliğe geldi. Best Of’ta en iyi erkek en iyi kadından oluşan takımlarda Ünlülerden Meryem ve İsmail Gönüllülerden Aleyna ve Poyraz oldu. Nefeslerin tutulduğu Survivor 2021 Kuru Fasulye Pilav ödül oyununu Ünlüler takımı 10-8 kazandı.

Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı?
Survivor 5. Bölüm İlk Anlat Bakalım Oyunu izleyicilerin de çok severek izlediği, bu sene de görmek istediği bir bölümdü. Keyifli, bir o kadar da komik anlara sahip Anlat Bakalımda ödül kişi başı iki adet bisküvi oldu. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları için de moral ve motivasyon açısından iyi gelecek olan Anlat Bakalımın galibi 7-4 ile Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı uzun bir süre sonra ödülle buluştu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı