Survivor Ödül Oyunu 5 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 5 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 5 Nisan 2021 Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Survivor 63. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor 2021’de ödül oyunlarının önemi her geçen gün artmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı ödülü açıklarken “Bir tekne buraya geliyor ve kazanan takımı alıyor…” demesi hem yarışmacıları hem de ekranları başında izleyen TV8 izleyicilerinin heyecanının iki katına çıkmasına sebep oldu. Aylardır adanın dışına “pandemi” sebebiyle çıkamayan yarışmacılar tekneyle bir sahilde bulunan restoran’a gidip akşam yemeği yiyecekler. Ayrıca bu ödülün yanında da soğuk kahve ve çikolatalı browni kazanacaklar.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?         
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları güne ödül oyunu ile başladı. Ödül oyununda Survivor tarihinde yaşanan ilklere bir yenisi daha eklendi. Oyun kara ve deniz olmak üzere iki etaptan oluşuyor. Görevleri 1. etapta denizin ortasına kurulmuş kuleye halat merdivenden tırmanıp kulenin üstündeki beş tane çubuğu alarak karadaki oyun alanına geri dönmek. 2. etapta ise getirdikleri beş çubuğu masaya dizerek başarılı bir şekilde deviren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. İlk bölümde takımlar ekip halinde bir erkek bir kadın olarak yarıştılar. Parkur sonunda ilk beş çubuğu deviren ekip oyuncusu bayrak yarışında olduğu gibi bayrağı kaldırdı, diğer arkadaşını oyuna soktu. Takımlar aynı anda ya iki sayı kazanacak ya da berabere kalabilecekti. Durum Ünlüler takımının 4-2’ye getirdiğinde oyun bireysele döndü. Hızın, becerinin, dengenin ve uyumun çok önemli olduğu oyunda yarıştılar. Haftanın ödül oyununu alabilmek için kıyasıya mücadele etiler. Ünlüler takımı durumu 5-3’e getirdiği oyunda soğuk kahve ödülünü tatma hakkına sahip oldular. Nefes kesen ödül oyununda ipi göğüsleyen takım Ünlüler takımı oldu. Oyunda bir kazanan olacaktı o da Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı oyunu 10-7 kazandı. Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı