Survivor Ödül Oyunu 6 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 6 Mayıs

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 6 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? 86.Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül Domino's Pizza'dan muhteşem bir sofra. Bu muhteşem sofrada nefis pizzalar, kızarmış tavuklar, ekmek araları, dürümoslar, bol peynirli ekmek, Domino's suffle yiyecekler ve Coca Cola içecekler. Daha sonra Exxen platformunda yayınlanan Hasan Can Kaya'nın "Bir Yer Altı Sitcom'u" adlı dizisini izleyecekler.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
6 Mayıs 2021 Perşembe günü Survivor 2021’de Mavi ve Kırmızı takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna, Mavi takımda ise Steven ve Merve seçme avantajı için yarıştı. Parkuru tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında 3 adet Amerikan futbol topunu karşılarında bulnan hedefteki delikten rakibinden önce başarılı şekilde basket atan yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Final atışlarını Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Merve yaptı. İsmail üç topu başarılı bir şekilde basket atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Kırmızı Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 5 Mayıs Çarşamba akşamı yapılan özel konseyde takımlar karıştırıldıktan sonra Mavi ve Kırmızı takımlar ilk defa karşı karşıya geldi. Gecenin ilk oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Oyun öncesi takımlarda kaptanlık seçimi yapıldı. Kırmızı takımın ilk kaptanı oy birliği ile Batuhan, Mavi takımın ilk kaptanı ise oy çokluğu ile Merve Aydın oldu. Takımlar karıştırıldıktan sonra yarışmacıların yeni takımlarında nasıl performanslar sergileyecekleri herkesin merak konusuydu. Daha önce aynı takımda olup Çarşamba akşamından sonra rakip olan yarışmacılar müthiş mücadeleler sergilediler.

Oyuna Mavi takım hızlı başladı ve durumu 3-0 yaptı. "Aleyna mı Ayşe mi?" sorusunun cevabı Aleyna oldu ve durum 3-1'e geldi. Bir diğer merak edilen soru ise "Berkay mı Poyraz mı?" sorusuydu. Birbirleriyle rakip takımlarda ilk kez karşı karşıya gelen iki yarışmacı arasındaki mücadeleyi Berkay kazandı ve skoru 3-3 yaptı. Oyunda Kırmızı takım  geriden geldiği oyunu 5-4  yaparak öne geçtiğinde Kırmızı takımdan Batuhan ve Mavi takımdan Steven parkura çıktı. Oyunu Steven kazanınca durum 5-5 oldu. Batuhan oyunu kaybettiği için sinirlerine hakim olamayarak atış yaptıkları hedefi yere devirdi. Acun Ilıcalı, Batuhan'ı yaptığı bu haraketten dolayı sert bir dille uyardı. Baştan sona kadar bir o takımı bir bu takıma giden oyunda Mavi takım 8-7 öne geçtiğinde takımlarda en iyiler seçildi. Kırmızı takımda İsmail, Berkay ve Aleyna, Mavi takımda Steven, Poyraz ve Merve en iyilerde yarıştı. En iyilerde Mavi takımdan sadece Steven 1 sayı alınca durum 9-9'e geldi ve oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışına Kırmızı takımda Berkay ve Aleyna, Mavi takımda Steven ve Merve çıktı. Nefeslerin tutulduğu bayrak yarışını 5 topu Merve'den daha önce başarılı bir şekilde atan Aleyna kazandı. Ödül Oyununu Kırmızı Takım 10-9 Kazandı.

6 MAYIS SURVIVOR ANLAT BAKALIM

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı