Survivor Ödül Oyunu 8. Bölüm 18 Ocak

Survivor Ödül Oyunu 8. Bölüm 18 Ocak

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Sigara Böreği Ödülünü Kim Kazandı? 18 Ocak 2021 Survivor ödül oyununda neler yaşandı?

18 Ocak 2021 Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?
TV8’de yayınlanan Survivor’ın Pazartesi günü 8. bölümü ekranlara geldi. Yedek oyuncuların da katılımıyla Ünlüler 13, Gönüllüler 12 kişi olarak yarışmaya devam edecekler. Yedeklerden gelen Sergen ve Bahar Ünlüler takımına, Baran ve Duygu Gönüllüler takımına geçtiler

Avantaj Oyununu Kim Kazandı?
Ödül Oyununa seçme avantaj oyunu ile başlayan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları 3 erkek 3 kadın yarışmacıyla parkura çıktı. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımı erkekler ile 1-0 yaptı. Ünlüler kadın takımı durumu 1-1 beraberliğe getirdi. Son oyunda Ünlülerden İsmail ve Gönüllülerden Poyraz yarıştılar. Seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımı Poyraz’ın başarılı atışları ile 2-1 kazandı.

Ödül Oyununu Kim Kazandı? Sigara Böreği
Yeni yarışmacıların katılmasıyla başlayan ödül oyununda, uzun ve engelli parkurda yarışmacılar kıyasıya mücadele ettiler. Uzun süre Gönüllülerin üstünlüğünde giden oyunu Ünlüler takımı iyi bir geri dönüş yaparak durumu 7-3’ten Best Of’a taşımasını bildi. Yeni yarışmacı Sergen ilk gününde Best Of kazanarak oyunu 9-9 yaptı. Gönüllüler takımı son oyunda Ayşe’nin Ünlüler takımından Merve’yi yenmesi ile oyunu 10-9 kazanarak Ödül oyununun sahibi oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı