Survivor Ödül Oyunu 8 Mart

Survivor Ödül Oyunu 8 Mart

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 8 Mart 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 43. Bölüm Ödülü Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Survivor 2021 ödül oyununun ödülü Opet’ten 2 sandviç, 1 dilim havuçlu kek ve 8 Mart Kadınlar Gününe özel kitap

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
8 Mart 2021 Pazartesi günü 43. bölümü ile ekranlara gelen Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 1 kadın 1 erkek yarışmacı olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Batuhan ve Gönüllülerden Berkay final atışlarını yaptı. Rakibinden önce 2 topu sepete sokan Gönüllüler takımından Berkay oldu ve seçme avantajını Gönüllüler takımına getirdi. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da bu gecenin 2. oyunu olan ödül oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile başladı. Murat Ceylan’ın Dünya Kadınlar Günü sebebi nedeniyle yarışma öncesi tüm kadın yarışmacılara 1’er çiçek ve kitap hediye jesti herkesi duygulandırdı. Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı oyunda, Ünlüler ve Gönüllüler heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada kıyasıya mücadele ettiler. Ödül oyunu öncesi Ünlüler takımından Barış ve Doğan arasında adada geçen tartışmanın parkura yansıyıp yansımayacağı merak konusu oldu. Deniz parkurunda oynanan oyunu önde bitiren yarışmacılar 2 topu rakibinden önce sepete sokarak takımına 1 puan kazandırdı. Formula 1 yarışlarını aratmayan hızda yarışan yarışmacıları izlemek TV8 ekranları başındaki seyircilerine keyifli anlar yaşattı. Çağrı ve Reşat oyuna başlamadan önce parkura gelen davetsiz misafir vatoz balığı günün sürprizi oldu. Vatoz balığı kimse kimsenin yaşam alanına girmesin der gibiydi! İlk seçmeler sonunda Ünlüler takımı durumu 6-4’e getirdi. Daha sonra Gönüllüler iyi bir geri dönüş ile skoru 9-7’e getirdi. Son turda takımlar en iyi iki yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Melis, Sergen ve Gönüllülerde Ayşe, Poyraz en iyi ikili olarak oyuna başladı. Son oyunda Poyraz ve Sergen arasındaki oyunu Poyraz kazandı ve gecenin galibi 10-7’lik skorala Gönüllüler takımı oldu. Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

8 MART SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı