Survivor Ödül Oyunu 8 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 8 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 8 Nisan 2021 Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Survivor 65. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül Domino’s Pizza’dan Mangal Sucuklu, Bol Malzemos, Döner Pizza ve Coca Cola.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
8 Nisan 2021 Perşembe günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Merve, Batuhan, Gönüllülerden Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştı. Trambolin düzenekten üç kum torbasını sektirerek sehpaya başarılı bir şekilde atan yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Final atışlarına Ünlülerde Batuhan, Gönüllülerde Berkay çıktı. Berkay kum torbalarını başarılı bir şekilde Batuhan’dan önce atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de bu gecenin ilk oyunu olan ödül oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Herkesin sonucunu merakla beklediği ödül oyununda yine heyecan, yine adrenalin üst seviyedeydi. 6 Nisan 2021 Salı akşamı ada konseyinde Ünlüler takımından İlayda, Batuhan, Gönüllüler takımından ise Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan üç ödülden faydalanmama cezası aldıkları için bu akşamki performansları merak ediliyordu. Survivor 2021 ödül oyunu öncesi Ünlüler ve Gönüllüler takımlarında kaptanlık seçimine gidildi. Ünlüler takımından oy çokluğuyla Batuhan, Gönüllüler takımından ise Poyraz takım kaptanı seçildi. Yarışmacılar deniz üzerine kurulmuş platformda ikişerli ekip olarak mücadele ettiler. Su üstünde bulunan salda bir yarışmacı ve bu sala bağlı mekanizmayı makara sistemiyle çeken diğer ekip arkadaşı parkuru bitirmesine yardımcı oldu. Trambolin düzenekten üç kum torbasını sektirerek sehpaya başarılı bir şekilde atan yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Takımlar temposu, mücadelesi üst seviyede olan bir karşılaşma izlettirdi. Performansları, süratleri, hızları, tamamıyla Survivor’ın kimyasıyla bütünleşmiş durumdaydı. Denge, beceri ve hız yarışmacıların sahip olması gereken 3 unsurdu. Bunu becerebilen takım ödül oyununun galibi olacaktı. Oyunu Gönüllüler takımı 5-4’e getirdiğinde tadım hakkını kazandılar. Gönüllüler takımı durumu 9-7’e getirdiğinde en iyi bir kadın bir erkek yarışmacı seçimine gidildi. Ünlüler takımından Çağrı, Merve, Gönüllüler takımından ise Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Ünlüler takımında Çağrı Gönüllüler takımından Berkay arasındaki mücadeleyi Çağrı kazanarak durumu 9-8’e getirdi. Sıra Merve Aydın ve Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki final görünümlü yarışa geldi. Nefeslerin tutulduğu yarışta Merve Aydın kazanarak skoru 9-9’a getirerek ödül oyununu bayrağa taşıdı. Bayrak yarışında Ünlüler takımı Batuhan, Melis Gönüllüler takımı ise Reşat, Ayşe ikilisiyle oyuna çıktılar. Batuhan ve Ayşe arasında geçen mücadelede beş başarılı atışı yapıp ipi göğüsleyen ve gecenin galibi olan Gönüllüler takımından Ayşe oldu. Ödül oyununu 10-9 kazanan Gönüllüler takımı Domino’s Pizza’dan Mangal Sucuklu, Bol Malzemos, Döner Pizza ve Coca Cola ödülünün sahibi oldu. Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı