Survivor  Ödül Oyunu 8 Şubat

Survivor Ödül Oyunu 8 Şubat

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 8 Şubat Survivor 2021 Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 23. Bölüm Ödülü Nedir? Survivor ödül oyununda neler yaşandı?

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Survivor 2021 23. bölüm ödül oyunu ödülü Lokma ve kulüp sandviç.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
8 Şubat 2021 Pazartesi günü 23.bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 3 erkek,3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı.Ünlüler takımı seçme avantaj oyununu net bir skorla 2-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te yapılan ve Türkiye’nin en çok izlenen programı Survivor 2021 Murat Ceylan’ın sunduğu 23. bölüm ile ekranlara geldi. 5. haftanın bu akşam Lokma ve Kulüp Sandviç ödülü için deniz parkuruna çıktı. Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı oyunda, Ünlüler ve Gönüllüler deniz üstünde kurulu olan parkurda, müthiş performanslar sergiledi. Heyecanın ve hırsın yüksek olduğu yarışmada her iki takım da kıyasıya mücadele verdi. Durumu 5-2’ye getiren Ünlüler takımı Lokma ödülünü tatma hakkını kazandı. Oyunun ikinci bölümünde Gönüllüler takımı skoru dengelese de skor üstünlüğü baştan beri elinde tutan Ünlüler takımı gecenin galibi oldu. Ünlüler  takımı oyunu 10-7 yaparak kulüp sandviç ödüllü oyununun kazananı oldu. Ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

8 Şubat ile ilgili bölümlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;
SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı