Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı 1.Bölüm 9 Ocak

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı 1.Bölüm 9 Ocak

Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı? İlk gün, ilk bölüm

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Baraka ve Olta Ödülünü Kim Kazandı? Survivor ilk ödül oyununu kim kazandı? İlk gün, ilk bölüm, 9 Ocak Survivor’da verilen ödüller neler?

Survivor ilk bölüm 9 Ocak Cumartesi yayınlandı. Ödül Oyununu Kim Kazandı? İlk yapılan Ödül Oyunu alıştığımız üzere baraka için yapıldı. Baraka ödülünü kazanan takım Ünlüler oldu.

Ödül Oyunu – Baraka
Takım olarak yarışılan oyunda, takımlar 4 erkek 4 kadın yarışmacı ile oyuna başladı. Oyunda her puan kaybeden takımın bir oyuncusunu oyun dışı bırakarak yarıştığı oyunu 5’e ilk ulaşan takım Baraka ödülünü kazandı.

Survivor 2021 ekrana gelen ilködül oyunu ile heyecan dolu anlara sahne oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımında bulunan yarışmacılar, gecenin ilk takım oyununda Baraka ödülünü alabilmek için mücadele etti. Her iki takımdan 4’er erkek 4’er kadın yarışmacıyla yarışa başladı. Bu yıl gelen yeni kurallardan biri olan sezon sonuna kadar her oyunda yarışmayı kaybeden takımın 1 yarışmacı eksik olarak yarışmaya devam edecek şekilde oyunu tamamladılar. Ünlüler takımı oyuna fırtına gibi başladı ve oyunu 4-0 yaptı. Gönüllüler takımının oyunu 4-1’egetirmesiyle heyecan daha da arttı. Baraka yarışında kazanan’ı 5 olanının belirleyecek olan takım oyununu kamera kaydı belirledi. Ünlüler takımı Baraka ödülünü 5-1 kazandı.

Ödül Oyunu – Olta takımı, zıpkın, şnorkel

Survivor 2021’da ilk günün ikinci oyununda ise ödül olarak olta takımı, zıpkın, palet ve şnorkel verildi.  Oyuna Ünlüler ve Gönüllüler Avantaj oyunu ile başladı.

Olta takımı, zıpkın, palet ve şnorkel kazanacak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımı parkura avantaj oyunu için 3 erkek 3 kadın olarak başladı. Çok çekişmeli geçen oyun sonucu gönüllüler yarışmayı 2-1 kazanarak seçme hakkını kazandı. Olta takımı, zıpkın, palet ve şnorkel olan ödül oyunun da takımlar parkurda kıyasıya mücadele ettiler. Gönüllüler takımının fırtına gibi başladığı günün ikinci oyununda skor bir ara 7 – 1’e geldi. Ünlüler geriden geldiği oyunu 7 - 5’e kadar getirdiler. Ancak yarışmanın sonunda Gönüllüler oyunu 10’a 7 kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı