Survivor Türk Yunan Ödül Oyunu 13 Haziran

Survivor Türk Yunan Ödül Oyunu 13 Haziran

Survivor Türk Yunan Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı 13 Haziran 2021? Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Türk Yunan Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 118. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Kazanan takım Bahamalara giderek Bahamalar'da 2 farklı adayı gezecek güzel dakikalar geçirecek ve muhteşem yemekler yiyecek. Ödülün ne olduğunu Acun Ilıcalı ada konseyinde Türk yarışmacılara açıklamıştı. Ancak Yunan yarışmacılar ödülü bilmediğinden Yunan sunucu Giorgois ödülü açıkladığında kelimenin tam anlamıyla çılgına döndü.

SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da 13 Haziran 2021 Pazar akşamı oynanan Türk Yunan ödül oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor Türkiye ve Survivor Yunanistan Kırmızı takımları Kırmızı takım, Mavi takımlar ise Mavi takım olarak birleştirilerek takımlar oluşturuldu. Türk ve Yunan yarışmacılar üçüncü kez karışık olarak oynadıkları ödül oyununda buluştu. Türk Yunan kırmızı ve mavi takım yarışmacıları Bahamalar ödülünü kazanmak için parkurda kıran kırana mücadeleler verdi.  Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında masa üstündeki küpü kum torbalarıyla vurarak sepete düşürdükten sonra 1 adet topu da sepete atarak takımına 1 puan kazandırdı.

Bahamalar ödüllü Türk Yunan ödül oyunun çekişmeli başladı ve ilk eşleşmeler 3-3 beraberlikle geçildi. İkinci eşleşmelerde Mavi takım oyuna ağırlığını koyarak durumu 8-4 yaparak 4 farklı öne geçti. Mavi takım oyunu fazla uzatmadı ve son oyunda Ayşe Kırmızı takımdan Marialena'yı yenerek Bahamalar ödülünü ve oyunu Mavi takıma getirdi. Mavi takım 10-5 ödül oyununu kazandı.

Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı