Survivor Performans Oyunu 1 Nisan

Survivor Performans Oyunu 1 Nisan

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkekler Performans Oyununu kim kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 1 Nisan Survivor 2021 Performans Oyunu

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber sosisli sandviç kazanacak.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor 2021 60. bölümünde Ünlüler Gönüllüler takımları günün ilk oyununda performans kolyesini almak için her iki takımın erkek yarışmacıları aynı anda yarıştı. Su üzerinde bulunan piramit şeklindeki denge tahtasından düşmemeye çalıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda erkekler performans oyununda Gönüllüler takımından Berkay ve Steven finale kaldı. Final oyununu ise Gönüllülerden Steven dengede sona kalarak sembol ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Gönüllüler Takımından Steven Kazandı.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans ödülünü almak için her iki takımın kadın yarışmacıları da aynı anda yarıştı. Su üzerinde bulunan piramit şeklindeki denge tahtasından erkek yarışmacılarda olduğu gibi düşmemeye çalıştılar. Kazanan yarışmacının beraberinde takım arkadaşlarından üçer kişiyi ödüle götürecek olması heyecanı daha da arttırdı. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan birer kadın yarışmacıları en uzun süre dengede kalmayı başardı. Ünlüler takımından Melis Gönüllüler takımından Hanzade arasında geçen mücadeleyi rakibinden daha uzun süre dengede kalan Hanzade kazandı. Gönüllüler takımından Hanzade sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Gönüllüler takımından Hanzade Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı