Survivor Performans Oyunu 1 Şubat

Survivor Performans Oyunu 1 Şubat

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Performans Oyununda Ödülü Ne? Survivor 2021 Performans Oyunu

ERKEKLERDE PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8’in en çok izlenen programı olan Survivor 2021 4.hafta 18. Bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler  takımları günün ikinci oyununda performans kolyesini almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi erkek yarışmacılar belli oldu. Ünlülerden İsmail ve Gönüllülerden Steven finale kaldı. Performans oyununun finalinde İsmail ve Steven karşı karşıya geldi. Survivor sembol oyunu finalinde Steven durumu 1-0 yapsa da ikinci oyunda İsmail beraberliği yakalayarak durumu 1-1’e getirdi. Son 2 oyunu  kazanan İsmail durumu 3-1 yaparak performans oyununu kazanan isim oldu. Erkekler Performans Oyununu İsmail Balaban Kazandı.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 4.hafta 19. bölüm kadınlar performans oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans kolyesini almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kazanan yarışmacının beraberinde takım arkadaşlarından 3’er kişiyi ödüle götürecek olması heyecanı daha da arttırdı. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar belli oldu. Ünlülerden Melis ve Gönüllülerden Aleyna finale kaldı. Final oyununda Aleyna durumu 1-0 yaptı. Ardından Melis eşitliği sağladı ve durum 1-1 oldu. Son iki oyunu Gönüllülerden Aleyna  kazanarak bu haftaki kadınlar performans oyununu 3-1 kazandı ve sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Aleyna Kazandı.

PERFORMANS OYUNUNU KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Ünlülerden İsmail beraberinde ödüle Melis, Çağrı ve Batuhan’ı götürdü. Gönüllülerden Aleyna ise Steven, Poyraz ve Ayşe’nin adını söyleyerek ton balıklı sandviç ödülünü paylaştı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı