Survivor Performans Oyunu 10 Mayıs

Survivor Performans Oyunu 10 Mayıs

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 10 Mayıs Survivor 2021 Performans Oyunu.


SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 2 arkadaşı ile piyaz yiyecek.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor 2021 89. bölümde günün ikinci oyununda sembol heyecanı yaşandı. Performans oyununun hakemliğini ve sunumunu Murat Ceylan yaptı. Kırmızı ve Mavi takımlarının kadın yarışmacıları bireysel olarak performans ödülünü almak yarıştılar. Yarışmacılar denge tahtası üzerinde durarak ellerinde tuttukları çubukların ucunda duran sembolleri dengede tutmaya çalıştılar. Çeyrek finale yaklaştıkça yarışmacılar için sembolün değeri her performans oyununda daha da artıyor ve oyunlarda heyecanı daha da artırıyor. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan ve Mavi takımdan Merve rakiplerinden daha uzun süre sembolleri dengede tutarak son ikiye kaldı. Aleyna Çalışkan sembolü Merve’den de daha uzun süre dengede tutarak performans oyununu kazanarak bu haftaki sembolün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Kırmızı Takımından Aleyna Çalışkan Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Performans oyununun ikinci bölümünde erkekler sembol kolyesini almak için yarıştı. Kırmızı ve Mavi takım erkek yarışmacıları da kadın yarışmacılar gibi bireysel olarak birbirleri ile yarıştılar. Erkek yarışmacılar da denge tahtası üzerinde durarak ellerinde tuttukları çubukların ucunda duran sembolleri dengede tutmaya çalıştılar. Erkekler performans oyununda ise sembolü rakiplerinden daha uzun süre dengede tutan Kırmızı takımdan İsmail oldu ve sembolün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Kırmızı Takımından İsmail Balaban Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Kırmızı takım sembol oyununu hem kadınlarda hem de erkeklerde kazandığı için bütün takım piyaz yemeğe hak kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı