Survivor Performans Oyunu 11 Mart

Survivor Performans Oyunu 11 Mart

Performans Sembol Finalini Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Finalini Kim Kazandı? Performans Oyununda Ödül Neydi? Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Birleşme Partisine Gitmeyi Kim Garantiledi? 11 Mart Survivor 2021 Performans Oyunu


 

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber Makarna Salatası kazandı.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8’in en çok izlenen programı Survivor 2021’in 45. bölümde günün ikinci oyunu Sembol Performans Finali oldu. Performans final oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ve kadınlar oyunu ile başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans ödülünü almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kazanan yarışmacıların Birleşme Partisini garantileyecek olması açısından performans oyunu daha da önem kazandı. Gecenin bir diğer sürprizi ise sembolü olmayan yarışmacılar performans final oyununu oynayamayacak olmasıydı. Oynayan yarışmacılara mevcut sembollerine 1’er sembol daha eklendi. Her iki takımdan finale kalan yarışmacılara ise son kalan sembollerine ek 3’er sembol daha eklendi. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar finale kaldı. Ünlülerden Merve ve Gönüllülerden Aleyna finale kaldı. Finali kazanan yarışmacılar hem 2 hafta dokunulmaz hem de Birleşme partisini garantilemiş olacak. Final oyununa Ünlülerden Merve 4 canla (sembol) Gönüllülerden Aleyna 5 canla (sembol) başladı. Çekişmeli geçen final oyununu Gönüllüler takımından Aleyna kazanarak sembol finalinin ve ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Gönüllüler Takımından Aleyna Kazandı.


 

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 45. bölümünde erkekler performans final oyununda Ünlülerden diğer yarışmacıların sembolü olmadığı için Sergen ve İsmail yarıştı. Gönüllüler takımında ise Berkay, Poyraz ve Steven finale kalmak için kıyasıya yarıştı. Ünlülerden İsmail ve Gönüllüler takımından Steven finale kaldı. Final oyununda Steven 5 canla (sembol) ve İsmail 4 canla (sembol) yarıştı. Final oyununu ise Gönüllülerden Steven kazanarak hem 2 hafta dokunulmaz oldu, hem de Birleşme Partisini garantiledi. Erkekler Performans Oyununu Gönüllüler Takımından Steven Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Aleyna, Ayşe, Reşat ve Aleyna Çalışkan’ın, Steven ise Poyraz, Yunus Emre ve Berkay’ın adlarını söyleyerek Makarna Salatası ödülünü paylaştılar.

11 MART SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı