Survivor Performans Oyunu 11 Nisan

Survivor Performans Oyunu 11 Nisan

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 11 Nisan Survivor 2021 Performans Oyunu.


 

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 2 arkadaşı ile beraber etli salata kazanacak.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8’in en çok izlenen programı olan Survivor 2021 67. bölümü bu gece performans oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları günün ilk oyununda performans kolyesini almak için her iki takım kadınları aynı anda yarıştı. Düzenekteki ipi tutarak kademeli şekilde Acun Ilıcalı’nın talimatı ile arkaya doğru yatarak suya düşmemeye çalıştılar. Yorulup düzeneği bırakarak en sona kalan yarışmacılar Gönüllüler takımından Aleyna ve Aleyna Çalışkan, Ünlüler takımından ise Merve oldu. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda kadınlar performans oyununda Aleyna Çalışkanın düşmesi sonrası Ünlüler takımından Merve Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu finale kaldı. Final oyununu ise dengede daha uzun kalan Aleyna Kalaycıoğlu sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Gönüllüler takımından Aleyna Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Performans oyununda kadınlardan sonra erkekler mücadelesi ile devam edildi. Oyununda performans kolyesini almak için her iki takım aynı anda birbirleri ile yarıştılar. Düzenekteki ipi tutarak kademeli şekilde Acun Ilıcalının talimatı ile arkaya doğru yatarak suya düşmemeye çalıştılar. Yorulup düzeneği bırakan en son yarışmacılardan Gönüllüler takımından Reşat, Steven, Dora oldu. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda Gönüllüler takımından Steven ve Reşat finale kaldı. Finalde oyunu daha uzun süre düzenekte kalan Reşat kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Gönüllüler takımından Reşat Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Gönüllüler takımından Aleyna ödülü kazanmasına rağmen cezalı olduğu için ödülden faydalanamadı. Aleyna ödüle Aleyna Çalışkan, Steven adını söyledi. Aleyna Çalışkan da cezasından dolayı ödülden faydalanamadı. Reşat ise Dora ve Poyraz’ın adını söyleyerek etli salata ödülünü paylaştı.

11 NİSAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı