Survivor Performans Oyunu 15 Şubat

Survivor Performans Oyunu 15 Şubat

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Performans Oyununda Ödül Ne? Survivor 2021 Performans Oyunu


SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜLÜ NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber Mercimek Köftesi yiyecek.

ERKEKLERDE PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8’inen çok izlenen programı Survivor 2021 Murat Ceylan’ın sunduğu performans oyunu ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları günün ikinci oyununda performans kolyesini almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi erkek yarışmacılar belli oldu. Ünlülerden Batuhan ve Gönüllülerden Poyraz finale kaldı. Final oyununu ise Gönüllülerden Poyraz net bir skorla 3-0 kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Poyraz Kazandı.

 

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Performans oyununun kadınlar bölümü 29.  bölümünde Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının kadın yarışmacıları performans kolyesini almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar belli oldu. Süprizlerle dolu oyunda Ünlüler takımında İlayda son oyunda Gonca’ya kaybetti ve Ünlülerden Gonca finale kaldı. Gönüllülerde ise Aleyna Çalışkan finale kalarak bir başka sürpize imza attı. Final oyununda Ünlülerden Gonca durumu 2-0 yaptı. Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan skoru 2-1’e getirse de Ünlüler takımından Gonca performans oyununu 3-1 kazanarak sembol kolyesinin sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Gonca Kazandı.

PERFORMANS OYUNUNU KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Bu hafta Ünlülerden Gonca; Merve,Melis ve İlayda’yı ödüle götürdü. Erkeklerde ise performans kolyesini kazanan Poyraz; Reşat, Yunus Emre ve Hanzade’nin adını söyleyerek mercimekli köfte ödülünden faydalandırdı.

15 ŞUBAT SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı