Survivor Performans Oyunu 16 Mayıs

Survivor Performans Oyunu 16 Mayıs

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? 94.Bölüm Performans Oyununda Ödül Ne? 16 Mayıs Survivor 2021 Performans Oyunu.


SURVIVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 1 arkadaşı ile içli köfte yiyecek.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8'de yayınlanan ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 94.bölüm gecenin ilk oyununda sembol heyecanı yaşandı. Elemenin olmadığı bayram haftasında yarışmacılar performans oyununu Murat Ceylan'ın sunumu ile oynadı. Survivor'da sona yaklaştıkça performans sembolü yarışmacılar için daha da değer kazanmaya başladı. Kırmızı ve Mavi takımların kadın yarışmacıları bireysel olarak performans ödülünü almak için yarıştılar. Yarışmacılar denge tahtası üzerinde durarak ellerinde tuttukları mekanizmanın üzerindeki aparatın içinde duran topu düşürmemeye çalıştılar. Kadınlar performans oyununda bu haftaki sembolü rakiplerinden daha uzun süre topunu düşürmeyen Mavi takımdan Merve Aydın kazandı. Böylece Merve Aydın sembol sayısını ikiye çıkarmış oldu. Kadınlar Performans Oyununu Mavi Takımdan Merve Aydın Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Performans oyununun ikinci bölümünde erkekler yarışmacılar da kadınlarda olduğu gibi sembol kolyesini almak için yarıştı. Kırmızı ve Mavi takım erkek yarışmacıları bireysel olarak birbirleri ile yarıştılar. Erkek yarışmacılar da denge tahtası üzerinde durarak ellerinde tuttukları mekanizmanın üzerindeki aparatın içinde duran topu düşürmemeye çalıştılar.
Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda Kırmızı takımdan İsmail Balaban ve Mavi takımdan Steven rakiplerinden daha uzun süre toplarını düşürmeyerek son ikiye kaldı. Ancak sembolü kazanan Kırmızı takımdan İsmail oldu. İsmail Balaban sembol sayısını üçe çıkardı. Erkekler Performans Oyununu Kırmızı Takımından İsmail Balaban Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Mavi takımdan Merve Aydın ödüle Poyraz'ı götürdü. Kırmızı takımdan İsmail ise ödülden kendisi ile Batuhan'ın faydalanmasını istedi.Böylece içli köfteyi Merve Aydın, Poyraz, İsmail Balaban ve Batuhan yedi.

16 MAYIS SURVIVOR AİLE ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı