Survivor Performans Oyunu 19 Haziran

Survivor Performans Oyunu 19 Haziran

Performans Sembol Finalini Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Performans Finalini Kim Kazandı?  123. Bölüm Performans Oyununda Ödül Neydi? Survivor Sembol Final Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da Yarı Finale Gitmeyi Kim Garantiledi? 19 Haziran Survivor 2021 Performans Oyununda Neler Yaşandı? Performans Final Oyununu İsmail Kazandı.


SURVIVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacı seçtiği 1 arkadaşı ile kremalı mantarlı makarna yiyecek.

SURVIVOR PERFORMANS FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarının sevilen yarışmacı Survivor 123. Bölümde son beşe kalan yarışmacılar bütün bir sezonu taçlandırabilecekleri performans oyununun finali için parkura geldi. Bugüne kadar oynanan performans oyunlarında Aleyna ve İsmail üçer kolye kazanmış, Berkay, Poyraz ve Ayşe ise hiç sembol kolyesi kazanamamıştı. Performans finalinde her yarışmacıya kolye sayılarına ilave olarak 2 can verildi. Buna göre Aleyna ve İsmail 5, Berkay, Poyraz ve Ayşe ise 2 canla performans finalinde yarıştı.

Performans finalinde her yarışmacı finalde atış yapacakları materyalı kendileri seçti. Berkay ve Ayşe çubuk, Aleyna, Poyraz ve İsmail halka ile atış yapmayı seçti. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında 6 sembolü rakibinden önce düşürerek oyunu kazandı. Performans finalinde 5 yarışmacı birbirleriyle eşleşerek yarıştı ve oyun kazanarak canlarını korumaya çalıştı. Canları tükenen yarışmacılar performans oyununda elendi.

Performans finalinde Aleyna ve Berkay'a yenilen Ayşe ilk elenen isim oldu. Ayşe'den sonra İsmail ve Berkay'a yenilen Poyraz da 2 canını kaybederek elendi. Poyraz'dan sonra 2 canını kaybederek üçüncü elenen Berkay oldu. Performans final oyununda 2 canı kalan Aleyna ve hiç yenilmeyerek 5 canını koruyan İsmail sona kalarak 2 yarışmacıdan birinin canı bitene kadar birbirleriyle yarıştı. Aleyna ve İsmail performans finaline yakışır mücadeleler verdi. Birbirlerine karşı ilk oyunda İsmail Balaban Aleyna'yı yenerek Aleyna'nın canını bire indirse de Aleyna iyi bir geri dönüş yaparak İsmail'i üst üste 4 kere yenerek canları eşitledi ve iki yarışmacı da 1 cana düştü. Son oyunda Aleyna dengede düşerek başa dönünce İsmail bu fırsatı iyi değerlendirdi ve performans finalini kazanan isim oldu. İsmail Balaban İstanbul'da yapılacak olan Survivor finalinde yarı final koltuğunu kazanan isim oldu. İsmail Balaban oynanacak 3 dokunulmazlık oyunlarından sonra eleme adayı olarak adı yazılamayacak. Performans oyununu kazanan İsmail ödüle Aleyna'ya götürdü.

Performans Final Oyununu İsmail Balaban Kazandı.

19 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

19 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı