Survivor Performans Oyunu 19 Nisan

Survivor Performans Oyunu 19 Nisan

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkekler Performans Oyununu kim kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 19 Nisan Survivor 2021 Performans Oyunu


 

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 2 arkadaşı ile beraber sosisli penne kazandı.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 73. bölüm performans oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans ödülünü almak için her iki takım kadın yarışmacıları aynı anda yarıştılar. Ellerindeki düzeneğin arasına sıkıştırdıkları tahta parçasının üstüne koydukları topu düşürmemeye çalıştılar. Kazanan yarışmacı beraberinde takım arkadaşlarından ikişer kişiyi ödüle götürecek olması heyecanı daha da arttırdı. Kıyasıya geçen mücadele sonucunda Ünlüler takımından Melis, Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu arasında geçen mücadeleyi Melis kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Ünlüler Takımından Melis Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kadınlar performans oyunundan sonra erkekler performans oyununa geçildi. Ünlüler ve Gönüllüler erkekleri performans kolyesini almak için aynı anda birbirleri ile yarıştılar. Erkek yarışmacılar da kadın yarışmacılar gibi ellerindeki düzeneğin arasına sıkıştırdıkları tahta parçasının üstüne koydukları topu düşürmemeye çalıştılar. Kıyasıya geçen mücadele sonucunda Gönüllüler takımından Reşat, Ünlüler takımından ise İsmail arasındaki oyunu, İsmail kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Ünlüler takımından İsmail Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Ünlüler takımından sembol oyununu İsmail ve Melis’in kazanması sonucunda Ünlüler takımında toplamda 6 yarışmacı olduğu için matematiksel olarak bütün takım sosisli penne ödülünden faydalandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı