Survivor Performans Oyunu 2 Mart

Survivor Performans Oyunu 2 Mart

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyunu Kim Kazandı? Survivor Erkekler Performans Oyunu Kim Kazandı?Performans Oyununda Ödül Ne? 2 Mart Survivor 2021 Performans Oyunu

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor 2021 performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber OMLET kazandı.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen ve TV8’in en çok izlenen yarışma programı Survivor 8. hafta. 39. bölümü Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları Performans ödülünü almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar belli oldu. Ünlülerden Gonca, Gönüllülerden Ayşe finale kaldı. Final oyunu geçen haftalarda oluğu gibi 3 oyun üzerinden değil tek oyun olarak oynandı. Final oyununu Gönüllüler takımından Ayşe kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Gönüllüler takımından Ayşe Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Erkekler performans oyununda ise Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans kolyesini almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi erkek yarışmacı belli oldu. Ünlülerden İsmail ve Gönüllülerden Berkay finale kaldı. Final oyununda atışlara erken gelen İsmail 4 atış yaparak öne geçmesine rağmen geriden gelen Berkay İsmail’den önce 5 atışı yaparak erkekler performans oyununu kazandı sembol ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Gönüllüler Takımından Berkay Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Gönüllülerden Berkay beraberinde ödüle Steven, Poyraz ve Reşat’ı götürdü. Ayşe ise Aleyna, Aleyna Çalışkan ve Öykü Uysal’ın adını söyleyerek Omlet ödülünü paylaştı. Gönüllüler takımından 8 kişi ödülden faydalanmış oldu.

2 MART SURVIVOR KİM ELENDİ
2 MART SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı