Survivor Performans Oyunu 23 Mart

Survivor Performans Oyunu 23 Mart

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlarda ve Erkeklerde Performans Oyununu kim kazandı? Performans Oyununda ödül Ne? 23 Mart Survivor 2021 Performans Oyunu


SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber menemen kazandı.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8’in en çok izlenen yarışması Survivor 2021 54. bölüm Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Kadınlar performans oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans ödülünü almak için her iki takım aynı anda yarıştılar. Su üzerinde bulunan tahta düzenekte asılı kalan en son yarışmacı oyunu kazanacaktı. Sembol oyununu kazanan yarışmacı beraberinde takım arkadaşlarından 3 kişiyi ödüle götürdü. Bundan sonra kazanılacak her sembol finale gidecek yolda yarışmacılar için final bileti değerinde olacak. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda takımdan birer yarışmacı sona kaldı. Ünlüler takımından Merve ve Gönüllüler takımından Aleyna arasında geçen mücadeleyi en son suya düşen Gönüllüler takımından Aleyna kazandı ve sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Gönüllüler Takımından Aleyna Kalaycıoğlu Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Günün ikinci performans oyununu ise Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının erkekleri oynadı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları oyununda performans kolyesini almak için kıyasıya mücadele etti. Erkek yarışmacılar da kadınlarda olduğu gibi tüm takım halinde birbirlerine karşı ile yarıştı. Su üzerinde bulunan tahta düzenekte asılı kalan yarışmacılardan en son suya düşen yarışmacı sembol oyununu kazanacaktı. Survivor’ın en zor oyunlarından olan oyunda zorlu geçen mücadeleler sonucunda son ikiye kalan yarışmacılar Ünlüler takımından Sergen ve Gönüllüler takımından Steven oldu. Murat Ceylan 2 yarışmacıdan her iki elini de bırakmasını istediğinde Steven fazla dayanamadı ve suya düştü. Böylece performans oyununu kazanan Ünlüler takımından Sergen oldu. Erkekler Performans Oyununu Ünlüler Takımından Sergen Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Ünlüler takımından Sergen beraberinde ödüle Çağrı, Doğan ve İlayda’yı götürdü. Gönüllüler takımından Aleyna ise beraberinde Hanzade, Aleyna Çalışkan ve Ayşe’nin adını söyleyerek Menemen ödülünü paylaştı.

23 MART SURVIVOR KİM ELENDİ
23 MART SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı