Survivor Performans Oyunu 23 Şubat

Survivor Performans Oyunu 23 Şubat

Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyunu Kim Kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 23 Şubat Survivor 2021 Performans Oyunu

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor 2021 performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber patates salatası kazanacak.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8’de yayınlanan Survivor 2021 7. hafta. 34. Bölümü Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının kadın yarışmacıları iletişim ödülünü almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kazanan yarışmacının beraberinde takım arkadaşlarından 3’er kişiyi ödüle götürecek olması heyecanı daha da arttırdı. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar finale kaldı. Ünlülerden Gonca, Gönüllülerden Aleyna Çalışkan finalde yarıştı. Final oyununu Ünlülerden Gonca 3-2 kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Ünlüler Takımından Gonca Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Survivor performans oyununu kadınlarda kazanan Ünlülerden Gonca beraberinde ödüle götürmek için Batuhan, Sergen ve Öykü’nün ismini söyledi. Erkeklerde kazanan Gönüllülerden Steven ise Aleyna Çalışkan, Berkay ve Aleyna’nın adını söyleyerek patates salatası ödülünü paylaştılar.

23 ŞUBAT SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?
23 ŞUBAT SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı