Survivor Performans Oyunu 24 Mayıs

Survivor Performans Oyunu 24 Mayıs

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? 101.Bölüm Performans Oyununda Ödül Ne? 24 Mayıs Survivor 2021 Performans Oyunu.


SURVIVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 1 arkadaşı ile avokadolu domates bruschetta yiyecek.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021 101.bölümü gecenin ikinci oyunu olan performans oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile başladı. Murat Ceylan oyun öncesi seremonide Ayşe'nin doğum gününü kutladı. Kırmızı ve Mavi takımlarının kadın yarışmacıları performans ödülünü almak için yarıştılar. Yarışmacılar denge sopası ile sembolleri düzenekten geçirerek en üsteki platformda kule yapmaya çalıştı. Kıyasıya geçen mücadelelerde sembolünü ilk düşüren isim Merve Aydın oldu ve elendi. Aleyna Kalaycıoğlu'nun sembolleri de rüzgar yüzünden düşünce Aleyna'da elendi. Son ikiye kalan Aleyna Çalışkan ve Ayşe arasındaki mücadelede sembollerini devirmeyerek kazanan isim Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan oldu. Kadınlar Performans Oyununu Kırmızı Takımdan Aleyna Çalışkan Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Sembol mücadelesi erkek yarışmacılar ile devam edildi.Erkek yarışmacılar da kadınlarda olduğu gibi sembolü kazanarak çeyrek finale bir adım daha yaklaşmak için yarıştı. Kırmızı ve Mavi takım erkek yarışmacıları da bireysel olarak birbirleri ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda sembolünü ilk düşüren yarışmacı Mavi takımdan Dora oldu ve sembole veda etti. Dora'dan sonra sırasıyla Berkay, İsmail Balaban, Steven ve Poyraz ard arda düşürünce erkeklerde sembolü kazanan Kırmızı takımdan Batuhan oldu. Erkekler Performans Oyununu Kırmızı Takımından Batuhan Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan ödülden Berkay'ı, Batuhan da İsmail Balaban'ın kendisi ile faydalanmasını istedi. Ödülden faydalanamayan bir tek Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

24 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı