Survivor Performans Oyunu 26 Nisan

Survivor Performans Oyunu 26 Nisan

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkekler Performans Oyununu kim kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 26 Nisan Survivor 2021 Performans Oyunu
 

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 2 arkadaşı ile beraber kıymalı Çibörek (Çiğ börek) kazandı.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 78. bölüm gecenin 2. oyunu olan performans oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans ödülünü almak için her iki takım kadın yarışmacıları aynı anda yarıştılar. Ellerindeki düzeneğin üstüne koydukları topları düşürmemeye çalıştılar. Kıyasıya geçen mücadele sonucunda Ünlüler takımından Melis, Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu arasında geçen mücadeleyi Melis kazanarak sembol sayısını üçe çıkardı. Aynı zamanda ödülünün de sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Ünlüler Takımından Melis Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kadınlar performans oyunundan sonra erkekler performans oyununa geçildi. Ünlüler ve Gönüllüler erkekleride kadınlarda olduğu gibi performans kolyesini almak için aynı anda birbirleri ile yarıştılar. Erkek yarışmacılar daEllerindeki düzeneğin üstüne koydukları topları düşürmemeye çalıştılar. Kıyasıya geçen mücadele sonucunda Ünlüler takımından Batuhan ve Sergen son ikiye kaldı. Sergen ve Batuhan arasındaki mücadeleyi Batuha kazanarak ilk sembolünğ aldı ve ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Ünlüler takımından Batuhan Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Ünlüler takımından İsmail cezalı olduğu için Ünlüler takımında bütün yarışmacılar Çibörek (Çiğ börek) ödülünden faydalandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı