Survivor Performans Oyunu 3 Mayıs

Survivor Performans Oyunu 3 Mayıs

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 3 Mayıs Survivor 2021 Performans Oyunu.


SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 2 arkadaşı ile beraber Rus salatası kazanacak.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Tv8’in en çok izlenen programı Survivor 2021 83. bölümü Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler kadın yarışmacıları performans ödülünü almak için aynı anda yarıştılar. Hem dengede kalacaklar hem de ellerinde bulunan çubukların arasında tuttukları topu düşürmemeye çalışacaklar. Kazanan yarışmacının beraberinde takım arkadaşlarından ikişer kişiyi ödüle götürecek olması heyecanı daha da arttırdı. Bundan sonra kazanılacak her sembol yarışmacılar için finale gidilecek yolda avantaj hakkına sahip oldular. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar belli oldu. Ünlülerden Merve Gönüllülerden Ayşe topu rakiplerinden daha uzun süre dengede tutarak son ikiye kaldı. Ancak oyunu Ünlülerde Merve Aydın kazanarak bu haftaki sembolün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Ünlüler Takımından Merve Aydın Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Oyunun ikinci bölümünde erkekler performans kolyesini almak için yarıştı. Ünlüler ve Gönüllüler erkek yarışmacıları da kadın yarışmacılarda olduğu gibi aynı anda birbirleri ile yarıştılar. Hem dengede kalacaklar hemde ellerinde bulunan çubukların arasında tuttukları topu düşürmemeye çalışacaklar.  Erkekler performans oyununda ise topu rakiplerinden daha uzun süre dengede tutan Sergen oldu ve sembolün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Ünlüler Takımından Sergen Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Ünlüler takımı sembol oyununu hem erkeklerde, hem de kadınlarda kazanınca tüm takım Rus salatasını yemeği hak kazanmış oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı