Survivor Performans Oyunu 31 Mayıs

Survivor Performans Oyunu 31 Mayıs

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? 107.Bölüm Performans Oyununda Ödül Ne? 31 Mayıs Survivor 2021 Performans Oyunu


SURVIVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 1 arkadaşı ile Kulüp Sandviç yiyecek.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 107.bölümü gecenin ikinci oyunu olan performans oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile başladı. Kırmızı ve Mavi takım kadın yarışmacıları performans ödülünü almak için bireysel olarak birbirlerine karşı yarıştılar. Yarışmacılar mekanizma içinde denge tahtası üzerinde durarak, aynı zamanda elleriyle tuttukları sopanın üstündeki kovaları düşürmemeye çalıştılar. Çekişmeli geçen yarışmada sembolünü ilk düşüren isim Aleyna Çalışkan oldu ve elendi. Son ikiye kalan Aleyna ve Ayşe arasındaki mücadelede kovasını dengede tutamayan Ayşe oldu ve kazanan isim Kırmızı takımdan Aleyna oldu. Aleyna Kalaycıoğlu 3. sembolünü kazanarak final yolunda büyük avantaj sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Kırmızı Takımdan Aleyna Kalaycıoğlu Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Performans oyununun ikinci bölümde erkek yarışmacılar mücadele etti. Erkek yarışmacılar da kadınlarda olduğu gibi sembolü kazanarak finale bir adım daha yaklaşmak için yarıştı. Kırmızı ve Mavi takım erkek yarışmacıları da bireysel olarak birbirleri ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda sembolünü ilk düşüren yarışmacı Mavi takımdan Dora ardında da Steven oldu. Kovasını düşürerek sembole veda eden isim Poyraz oldu. Daha sonra Berkay ve İsmail'de kovalarını düşürünce bu haftaki sembolü kazanan isim Batuhan oldu.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Kırmızı takımdan Aleyna, Aleyna Çalışkan'ı, Batuhan da İsmail Balaban'ı kendisi ile ödülden faydalanmasını istedi. Ödülden faydalanamayan bir tek Berkay oldu.

31 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı