Survivor Performans Oyunu 4 Nisan

Survivor Performans Oyunu 4 Nisan

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkekler Performans Oyununu kim kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 4 Nisan Survivor 2021 Performans Oyunu


 

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 2 arkadaşı ile beraber elmalı turta kazanacak.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Tv8’in en çok izlenen programı olan Survivor 2021 62. bölümünde Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları günün ilk oyununda performans kolyesini almak için yarıştı. Her iki takımın kadın yarışmacıları aynı anda yarıştı. Denge tahtası üzerinde durarak ellerinde tuttukları hareketli mekanizmanın üzerindeki küpleri düşürmemeye çalıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda kadınlar performans oyununda Ünlüler takımından Merve ve Melis rakipleri elenince son ikiye kaldı. Finalde ise Melis, Merve’den daha uzun süre dengede kalarak sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Ünlüler takımından Melis Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Kandınlar performans oyunundan sonra Ünlüler ve Gönüllüler takımları erkekleri performans kolyesini almak için yarıştı. Kadınlar performans oyununda olduğu gibi iki takımın erkek yarışmacıları aynı anda birbirleri ile yarıştılar. Denge tahtası üzerinde durarak ellerinde tuttukları hareketli mekanizmanın üzerindeki küpleri düşürmemeye çalıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi erkek yarışmacılar, Ünlülerden Sergen, Batuhan Gönüllülerden Steven dengede daha uzun süre kaldı. Finalde ise Sergen 2 rakibinin düşmesi ile performans oyununu kazandı ve sembol ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Ünlüler Takımından Sergen Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Ünlüler takımından Sergen beraberinde ödüle İlayda ve Merve’yi götürdü. Melis ise beraberinde Batuhan ve İsmail’in adını söyleyerek elmalı turta ödülünü paylaştı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı