Survivor Performans Oyunu 8. Bölüm 18 Ocak

Survivor Performans Oyunu 8. Bölüm 18 Ocak

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Erkeklerde İlk Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Performans Oyununun Ödülü Ne? 18 Ocak 2021 Survivor Performans Oyununda Neler Yaşandı?

Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı?
TV8’in en çok izlenen programı olan Survivor 2021’in 2. hafta 8. bölümünde Ünlüler Gönüllüler takımı ilk defa kendi takım arkadaşları ile finale kalmak için yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi erkek yarışmacılar belli oldu. Ünlülerde Sergen ve Gönüllülerde Emin finale kaldı. Final oyununu ise adaya yedeklerden gelip Ünlüler takımına katılan Sergen, ilk gününde Best Of oyununa çıkmasının ardından Performans ödül oyununu da 2-0 kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı?
Survivor 2021 Salı günü 9. Bölümü ile ekranlara geldi. Performans ödül oyunu Ünlüler ve Gönüllüler kadınları arasında geçti. Ünlü ve Gönüllü kadınları ilk olarak kendi aralarında eşleşerek oyuna başladı. Ünlülerde Merve ilk finalist oldu. Gönüllülerde Duygu’nun sakatlanmasından sonra Duygu’nun yerine Hanzade ile yarışan Aleyna oyunu kazanarak ikinci finalist adayı oldu. Merve ve Aleyna arasında geçen final oyununu Gönüllülerden Aleyna performans ödül oyununu 2-0 kazandı.

Survivor Performans Oyununda Ödül Ne?
İlk kez bu akşam oynanan Performans oyununu kazanan erkek ve kadın yarışmacılar karışık kuruyemiş kazandı. Kazanan yarışmacılar kendi takımlarından seçtikleri 3 arkadaşını da ödülle buluşturdu. Erkeklerde kazanan Sergen oldu. Kadınlar oyununu kazanan isim yarın belli olacak.

Performans Ödülünü Kazanan Yarışmacılar Ödüle Kimleri Götürdü?
Ünlülerden Sergen yanında Merve, Öykü, İsmail’i Gönüllülerde Aleyna ise Ayşe, Emin ve Steven’ı kuruyemiş ödülünden yararlanmaları için seçti.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı